Lojistik

Lojistik

Zaman Lojistik olarak 2000 yılından bugüne siz değerli müşterilerimize lojistik çözümler üretiyoruz. Müşterilerimizin Türkiye geneli lojistik hizmetlerini çözüyoruz.
Deponuzdan yükün alınıp adrese teslim edilmesi iade edilecek ürünlerinizin müşterinizden teslim alınıp sizlere geri getirme eğer depolama konusunda yeterli alanınız yoksa depolamanız dahil tüm lojistik operasyonunuzu çözüyoruz.
Ürünleriniz adresinizden alınıp adrese teslim edilen sürece kadar tüm süreç online olarak takip edilebilmektedir.
Ürünlerinizin nerede ne zaman teslim olacak gibi tüm bilgilerin ürününüzün kaybolması karışması gibi durumların önüne geçilmesi için ürünleriniz deponuzdan alındığı anda barkodlanmaktadır bu sayede karışıklığın önüne geçerek söz verdiğimiz gibi zamanında teslimat sağlıyoruz.
Lojistik hizmetlerinde ürünün teslimat süresi çok önemlidir. Firmamız Lojistiği bölgesel olarak ayırmıştır her bölgenin teslimat süreleri değişkenlik göstermektedir. Örneğin en uzak il olan ığdır ilimize teslimat süresi 72 saattir. teslimat süreçlerli ile ilgili detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimiz sizlere iletecektir.
Lojistik konusunda çoğu firmalarda fiyatlar çok uçuk fiyatlara çıkabiliyor firmamızda fiyatların uygun olmasının ana nedeni 6 aktarma merkezimiz ve 70 ildeki şubelerimiz aracılığıyla hizmet vermemizdir.
GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Lojistik ; ürün, hizmet ve insan gibi kaynakların, ihtiyaç duyulan yerde ve istenen zamanda temin edilmesi için bir araç olarak tanımlanabilir. Herhangi bir pazarlama veya üretim organizasyonunun lojistik destek olmadan başarılması çok zordur. Lojistik; nakliye, envanter, depolama, malzeme idaresi ve ambalajlama bilgilerinin birleştirilmesini kapsar.

Kimyasal madde lojistiği

Kimyasal lojistik

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri kimyasal madde lojistik hizmetleri vermektedir. Firmanızın kimyasal yükünü çekiyoruz.
Özel donanımlı antrepolarımızla kimyasal madde depolama hizmetlerinizi uzman personellerimizle çözüyoruz.
Süreci baştan sona yönetiyoruz. Gidecek malzemenin teslimatı geri iade gelecek malzemenin iade edilmesi vb. Deyaylı bilgi için buraya tıklayınız.

 

Zaman Taşımacılık teknolojilerine göz atalım...

Teslim evrağı

Zaman lojistik olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman lojistik olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman lojistik 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman lojistik aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

 

Depolama

Zaman lojistik olarak depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Lojistik

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Lojistik fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 gün 24 saat online takip / ürünlerinizi kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.

Lojistik nedir| istanbul lojistik firmaları | Lojistik çeşitleri | lojistik firmaları | Lojistik fiyat hesaplama