Lojistik firmaları

Lojistik

Lojistik firmaları arasında 2000 yılından beri yerini almış sektörün öncülerinden teknolojiyi lojistikle bütünleştiren bir firmadır zaman lojistik

Lojistik firmaları arasında ilk 10 da adını görebileceğiniz ender firmalardan biridir Zaman lojistik , lojistik sektöründe Türkiye geneli ürün dağıtım ağımızla hizmet vermekteyiz. Lojistik sektöründe hizmet veripte 81 ilde şubesi olan nadir lojistik firmalarından biriyiz.

Lojistik firmalarında olması gereken tüm yetki belgelerine sahip bir firmayız. toplamda 50 tır 60 kamyon ve 150 kamyonet ile hizmet vermekteyiz bu sayıya kiralık araçlarımız dahil değildir.

Sürekli olarak lojistik firmaları arasındaki yerimizi en üst noktaya taşımak için teknoloji yatırımları yapmaktayız personellerimizi sürekli olarak lojistik konusunda eğitimlere tabi tutmaktayız.

Hiçbir personelimiz yetkisiz olarak iş yapmaz bu ne demek oluyor derseniz Forklift ehliyeti olmayan personel forklift süremez yeterlilik ehliyeti olmayan araç süremez src psikoteknik gibi gerekli belgeleri olmayan kişiler firmamızda şoför olarak çalışmaz.

Lojistik firmamız adresten adrese teslimat hizmeti vermektedir. Online kargo takibi ile ürünlerinizi online olarak tüm akıbetini görebilirsiniz.

Lojistik hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi için 0551 178 16 06 arayabilirsiniz.

iletişim bilgilerimize ulaşmak için buraya tıklayınız.

Firmamız parsiyel taşımacılık ve komple taşımacılık hizmetleri vermektedir.

Firmamız komple kamyon ve komple tır hizmetleri vermektedir.

İstanbul lojistik firmaları listesini çok yakında bu sayfadan yayınlayacağız. Lojistik sektörünün kalbi istanbuldadır. Lojistik sektörünün nabzı istanbulda atmaktadır Türkiyedeki tüm şehirlerin ürün ihtiyaçları istanbuldan sevk edilmektedir zeytinburnu ambarlar yıkılmasından sonra ambar firmaları şehrin içine dağılmıştır bu sebepten ötürü firmalar ambarlarla çalışmakta zorluklar yaşamaktadır bu sorunu lojistik firmaları çözmektedir lojistik firmaları Türkiyenin 81 vilayetine gidecek ürünlerinizi alıp sizin adınıza ambar firmalarına dağıtmaktadırlar sizde bu sayfayı ziyaret ettiğinize göre lojistik firmalarını araştırmaktasınız 0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaştığınız takdirde size en ucuz lojistik hizmeti konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.