Komple tır

Komple tır

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri tüm Türkiyeye komple tır nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Zaman Taşımacılık yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle komple tır taşımacılığında tercih edeceğiniz ilk firmadır.

Komple tır hizmetinde 3 ana hedefimiz vardır Güvenli , Hızlı ve Ekonomik

Zaman Taşımacılıktan Komple tır ve komple kamyon hizmeti aldığınızda ürünlerinizin yüklenmesi ve boşaltılması noktasına kadar araç durmaksızın söz verilen zamanda ürünleriniz teslim edilir.

Komple tır yüklerinizi Türkiyenin heryerine kendi öz mal ve kiralık TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

Komple tır hizmetini firma olmayanlardan asla almayınız komple tır hizmeti alırken firmanın tüm yetki belgelerini taşıt kartlarını gerekli tüm evraklarını talep etmeyi unutmayınız.

Türkiyenin 81 iline kargolarızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detayli bilgi için bize ulaşınız

Komple tır yüklerinizi kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Komple tır yüklerinizi sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / ürünleriniz 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır

teslim süremiz 24 saat ila 48 saat arasında değişmektedir. / biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

Zaman taşımacılık olarak iddaa ediyoruz en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin

0551 178 116 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilirsiniz whatsapp üzerindende yazabilirsiniz.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Yurtiçi tır nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız

Yurtiçi komple tır sizin ürünleriniz için çok büyük geliyorsa komple kamyon sayfamızı incelemeyi unutmayınız.

Komple tır, müşterinin tüm yükünü tek bir tır aracı ile taşıdığı bir taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet, müşterinin yükünü taşıtmak istediği tüm güzergah boyunca tek bir taşıma aracının kullanılmasını gerektirir.

Komple tır taşımacılığı, genellikle müşterilerin büyük hacimli veya ağır yüklerini taşıtmak istedikleri durumlarda tercih edilir. Bu hizmet, yüklerin doğrudan yüklenip boşaltılması nedeniyle daha hızlı ve güvenilir bir taşıma seçeneği sunar.

Komple tır taşımacılığı, müşterilerin taşıma ihtiyaçlarına uygun olarak farklı tır tipleri kullanılabilir. Bu taşımacılık hizmeti, çeşitli sektörlerden müşterilerin yüklerini taşıtmak için tercih edilir. Örneğin, gıda ürünleri, inşaat malzemeleri, tekstil ürünleri, elektronik ekipmanlar ve diğer endüstriyel yükler gibi birçok farklı yük, komple tır taşımacılığı ile taşınabilir.

Komple tır taşımacılığı, müşterilerin yüklerinin güvenliği için özel önlemler alır. Tırların doğru bir şekilde yüklenmesi, yüklerin doğru bir şekilde paketlenmesi ve uygun taşıma ekipmanlarının kullanılması, müşterilerin yüklerinin hasarsız bir şekilde teslim edilmesini sağlar.

Komple tır taşımacılığı, müşterilerin taşıma maliyetlerini optimize etmelerine yardımcı olur ve taşıma süresini kısaltır. Bu hizmet, müşterilerin taşıma sürecini daha verimli hale getirerek, işlerinin daha hızlı ve daha düşük maliyetle tamamlanmasını sağlar.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık Komple TIR

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma