Lojistik fiyat hesaplama

example graphic

Zaman taşımacılık lojistik fiyat hesaplama sayfasına hoşgeldiniz. Firmamız Türkiye geneli lojistik hizmetleri sunmaktadır.

Türkiye geneli lojistik hizmetlerinde lider firma Zaman taşımacılık en uygun fiyatlarla lojistik çözümler sunmaktadır.

Lojistik Türkiye deki firmaların ürün satışlarında önemli bir maliyet girdisidir. Ürünlerini Türkiyenin her hangi bir şehrindeki potansiyel müşterilere satış yapabilmek için çoğu zaman firmalar lojistik maliyetden ötürü satışları tamamlayamamaktadır Zaman taşımacılık bu problemleri ortadan kaldırabilmek için en uygun fiyatlarla lojistik hizmetleri vermektedir.

Pekale bu iddialı sözleri nasıl veriyoruz ? çünkü tam entegre teknoloji çözümleriyle işçiliği minimuma indirdiğimiz teknoloji çağında şehir içi öz mal kamyon ve kamyonetlerimizle fabrikalarınızdan ve depolarınızdan ürünlerinizi topluyoruz yine kendi öz mal kamyon ve tır larımız ile diğer müşterilerimizin aynı bölgeye gidecek yüklerinizi tek araç ile sevk ederek hem hızlı sevkiyat hemde uygun fiyat politikasını birleştiriyoruz.

Lojistik fiyat hesaplama işlemi ürünün cinsi ebatı ve ağırlığına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Firmanızın ürün çeşitleri uzman personelimiz tarafından değerlendirilerek sizlere 5 ayrı bölge için fiyat çalışması yapılmaktadır.

Lojistik fiyat hesaplama işlemi için müşteri temsilcilerimiz her daim hazır beklemektedir.

İsterseniz info@zamantasimacilik.com mail adresine mail atarak fiyat teklifi talep edebilir yada 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayarak fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Firmamız şehir içi ve şehirler arası lojistik hizmetleri sunmaktadır. Siz işinize odaklanın tüm nakliye ihtiyaçlarınızı biz sizin için halledelim.

Firmamız tamamen online yönetebilir ve izlenebilir çözümler sunmaktadır müşterileriniz ve siz ürünlerinizin tüm sevkiyat aşamasını online olarak izleyebilmektesiniz.

Firmamız sadece gidiş nakliye hizmeti vermiyor ayrıca yanlış giden hatalı giden geri dönmesi gereken her türlü yüklerinizide müşterilerinizin adreslerinden alıp firmanıza iade etmektedir.

Firmamız depo yönetiminden yurt içi ürün dağıtımına kadar geniş bir yelpazede hizmet sunmaktadır. Firmamızdan hizmet aldığınız takdirde maliyetlerinizdeki düşüşleri çok kısa sürede gözle görülür hale gelecektir.