example graphic Zaman Taşımacılık olarak 2000 yılından beri şehiriçi ve şehirlerarası nakliye nakliyat hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Zaman sizin için önemliyse zaman taşımacılık müşteri temsilcileri 7/24 telefonun ucunda sizleri bekliyor.

Türkiye geneli nakliye ve nakliyat hizmetlerinde en uygun fiyatla hizmet almanız için gece gündüz çalışıyoruz geniş araç portföyümüz sayesinde 1 saat içerisinde nakliyat araçlarımız kapınızda.

Kendi öz mal araçlarımızla Kargolarınızı kapıdan teslim alıp kapıya teslim ediyoruz. / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimizde vardır ekstra ücrete tabidir. fiyat sorunuz.

Zaman Nakliye Nakliyat ister 1 koli ister 100 koli , ister 1 çuval ister 100 çuval ürününüz olsun kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. Şehiriçi ve şehirlerarası nakliye nakliyat hizmetimiz mevcuttur.

Zaman taşımacılıktan nakliye nakliyat fiyatı almadan kesinlikle işinizi çözmeyin kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz

Zaman nakliye nakliyat olarak büro ve ofis taşımacılık hizmeti vermekteyiz büro ve ofis eşyalarınız ambalajlanıp paketlenerek taşınmaktadır.

Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz / Zaman Taşımacılık = Nakliyat

Zaman nakliye nakliyat olarak evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız ambalajlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • nakliyat fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 gün 24 saat online takip / ürünlerinizi kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.

öz nakliyat|