Denizli ambarı

Denizli ambar

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Denizli ambarı hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Eşyalarınızı istanbuldan Denizli ye ve Denizliden istanbula hergün TIR ve KAMYON larımızla sevk etmekteyiz.

Türkiyenin 81 vilayetinden denizliye hergün geniş acenta ve şube ağımız sayesinde ürünlerinizi sevk etmekteyiz denizliye gidecek malzemeleriniz 2 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Denizliden Türkiyenin 81 iline kargolarızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detayli bilgi için bize ulaşınız.

Fiyat teklifi almak ve adresinize araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Ambar firmaları

Denizli ambar firmanızda sıkıntılarmı yaşıyorsunuz ? Ürünleriniz yolda zararmı görüyor yada ürünlerinizmi kayboluyor ambar firmanız sizinle yeteri kadar ilgilenmiyormu yada araç talep ediyorsunuz zamanında araç gelmiyormu ? Zaman taşımacılıkla çalışmaya başladığınız gün bu problemlerin hepsini bir kenara bırakacaksınız Zaman taşımacılıktan araç talep ettiğiniz andan itibaren maksimum 1 saat içerisinde adresinize araç yönlendirilir eşyalarınız zarar görmesin diye tüm şehiriçi ürün toplama araçlarımızda kuryelerimiz bulunur.

Ucuz ambar

Türkiyenin en ucuz denizli ambarı zaman taşımacılıktır. Türkiyenin heryerinden Denizliye gidecek yüklerinizi 2-3 gün içerisinde denizlide adrese teslim etmekteyiz. İstanbul denizli arası hergün tır çıkışımız mevcuttur.

Denizli ambarı kapıdan kapıya

eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Denizli ambarı sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır

Denizli ambarı teslimat süreci

Denizli teslim süremiz 24 saattir. / biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Denizli parsiyel taşımacılık

Denizli parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Denizli parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Denizli komple taşımacılık

Denizli komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Denizli komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden Denizli ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Denizli ambar yüklerinizi istanbulda 10 kamyon , 10 ducato ve 10 kamyonet ile adresinizden topluyoruz açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hertürlü yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur. Adresten alım bildirdiğiniz andan itibaren istanbulun avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçeden 45 dakika gibi kısa sürede adresinize araç yönlendirmesi yapmaktayız. Araçlarımızı kullanan tüm şoförlerimizin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik gibi tüm belgeleri mevcuttur. Tüm araçlarımızda kurye vardır ürünleriniz şehiriçi araçlarına düzgün istiflenebilmesi tıra aktarmada zarar görmemesi için kuryelerimiz sürekli yükünüzün yanındadır.

TÜRKİYE"nin göz bebeği Denizli

TÜRKİYE"nin göz bebeği Denizli ilimizin merkez dahil toplam 19 ilçesi mevcuttur tüm ilçelere kargo , ürün sevkiyatımız bulunmaktadır ilçelerimizin listesi aşşağıdaki gibidir.

Acıpayam ambarı babadağ ambarı baklan ambarı
bekilli ambarı beyağaç ambarı bozkurt ambarı
buldan ambarı çal ambarı çameli ambarı
çardak ambarı çivril ambarı güney ambarı
honaz ambarı kale ambarı merkezefendi ambarı
pamukkale ambarı sarayköy ambarı serinhisar ambarı
tavas ambarı