Şehirlerarası araç taşıma

Araç taşıma

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri şehirlerarası araç taşıma hizmeti vermektedir. Araç taşımak bizim işimizdir. En uygun fiyat garantisi için bize ulaşın 0551 178 16 06

Şehirlerarası araç taşıma işi bilgi ister , tecrübe ister , güven ister , özveri ister , ZAMAN ister tüm bunları size ancak Zaman taşımacılık verebilir.

Türkiyenin heryerine araç taşıma hizmeti veriyoruz..

Neden zaman taşımacılık ?

  • Uygun fiyat garantisi
  • Sigortalı taşımacılık
  • Zamanında teslimat

Araçlarınızı taşıyan çekicilerimiz araç takip sistemi ile takip edilmektedir. Araçlarınız çekiciye yüklendikten sonra hemen sigorta işlemi başlatılır araç teslim edildikten sonra sigorta işlemi sona erer.

Araçlarınız güvenle taşınmaktadır.

Şehirlerarası araba nakliyesi hizmetinden neden faydalanmalıyım ?

Çünkü zamandan tasarruf edersiniz , çünkü aracınızın km sinden tasarruf edersiniz , çünkü yakıttan tasarruf edersiniz siz yorulmayın biz sizin yerinize aracınızı taşırız.

Şehirlerarası araç nakliyesi

İki yada dört tekerlekli, hayvan veya motor gücüyle çalışan taşıtlara araba denir. İnsan yada yük taşımaya yaran her türlü taşıt bir arabadır. İnsanlar geçmişten günümüze yük taşımak veya kendisine ulaşım kolaylığı sağlamak için araçlara ihtiyaç duymuşlardır.

Kullanılan ilk arabaların hayvan gücüyle M.Ö. 4000’lü yıllarda kullanıldığı yapılan kazı çalışmaları ile bize göstermektedir. İlk araçlar öküzlerle yük taşımak, atlar ile de ulaşım kolaylığı sağlamak için kullanılmıştır.

Araç nakliyesi | şehirler arası araba taşıma