Şehirler arası araba taşıma

Araç taşıma

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri şehirler arası araba taşıma hizmeti vermektedir. Araba taşımak bizim işimizdir. En uygun fiyat garantisi için bize ulaşın 0551 178 16 06

Zaman taşımacılık olarak uzun yıllardır şehirler arası araba taşıma işi yapıyoruz bizim asli işimiz taşımacılıktır her türlü yükü taşıdığımız gibi arabalarınızıda güvenle taşıyoruz araba taşıma işimize uygun çekici araçlarımızla arabalarınızı istediğiniz şehirden istediğinize şehire taşıyoruz.

Şehirler arası araba taşıma işini her firma yapamaz işinin ehli olmayan firmalara lütfen arabalarınızı emanet etmeyiniz arabanız çizilir zarar görür bu gibi durumlarla karşılaşmamak için lütfen şehirler arası araba taşıma işinizi yaptıracağınız firmayı özenle seçiniz.

en ucuz şehirler arası araba taşıma firması biziz nedenmi biziz çünkü geniş müşteri portföyümüz sayesinde aynı güzergahta giden 2-3 aracı aynı çekici ile taşıdığımız için fiyatların ucuz olmasına sebebiyet veriyor.

Arızalı aracınızmı var istanbuldan ankarayamı gidecek yada istanbuldan araba satın aldınız km yapmasını istemiyorsunuz istanbuldan karsa götürülmesinimi istiyorsunuz aracınızın yada hatayda aracınız arızalandı ankarayamı gitmesi gerekiyor biz götürürüz Türkiyenin neresinde olursa olsun aracınız itina ile istediğiniz şehire götürüyoruz.

Şehirlerarası araba taşıma irtibat telefonu : 0551 178 16 06

Şehirlerarası araç taşıma işi bilgi ister , tecrübe ister , güven ister , özveri ister , ZAMAN ister tüm bunları size ancak Zaman taşımacılık verebilir.

Türkiyenin heryerine araç taşıma hizmeti veriyoruz..

Neden zaman taşımacılık ?

  • Uygun fiyat garantisi
  • Sigortalı taşımacılık
  • Zamanında teslimat

Araçlarınızı taşıyan çekicilerimiz araç takip sistemi ile takip edilmektedir. Araçlarınız çekiciye yüklendikten sonra hemen sigorta işlemi başlatılır araç teslim edildikten sonra sigorta işlemi sona erer.

Araçlarınız güvenle taşınmaktadır.

Şehirlerarası araba nakliyesi hizmetinden neden faydalanmalıyım ?

Çünkü zamandan tasarruf edersiniz , çünkü aracınızın km sinden tasarruf edersiniz , çünkü yakıttan tasarruf edersiniz siz yorulmayın biz sizin yerinize aracınızı taşırız.

Şehirlerarası araç nakliyesi

İki yada dört tekerlekli, hayvan veya motor gücüyle çalışan taşıtlara araba denir. İnsan yada yük taşımaya yaran her türlü taşıt bir arabadır. İnsanlar geçmişten günümüze yük taşımak veya kendisine ulaşım kolaylığı sağlamak için araçlara ihtiyaç duymuşlardır.

Kullanılan ilk arabaların hayvan gücüyle M.Ö. 4000’lü yıllarda kullanıldığı yapılan kazı çalışmaları ile bize göstermektedir. İlk araçlar öküzlerle yük taşımak, atlar ile de ulaşım kolaylığı sağlamak için kullanılmıştır.