Araç nakliyesi

Araç taşıma

Zaman taşımacılık uzun yıllardır araç nakliyesi hizmeti vermektedir. Araçlarınız Türkiyenin neresinde olursa olsun nakliyesini yapıyoruz. Üstelik en uygun fiyat garantisiyle araçlarınızı naklediyoruz.

Şehirlerarası araç nakliye işi bilgi ister , tecrübe ister , güven ister , özveri ister , ZAMAN ister tüm bunları size ancak Zaman taşımacılık verebilir.

Türkiyenin heryerine araç nakliye hizmeti veriyoruz.

Araç nakliyesi tecrübe ister emek ister lütfen araç nakliyesi yaptıracağınız firmayı özenle seçiniz çünkü aracınız bizim için değerlidir tecrübesiz ellerde aracınız çizilmesin boyası zarar görmesin.

Neden zaman taşımacılık ?

  • Uygun fiyat garantisi
  • Sigortalı taşımacılık
  • Zamanında teslimat

Araçlarınızı taşıyan çekicilerimiz araç takip sistemi ile takip edilmektedir. Araçlarınız çekiciye yüklendikten sonra hemen sigorta işlemi başlatılır araç teslim edildikten sonra sigorta işlemi sona erer.

Araçlarınız güvenle taşınmaktadır.

Şehirlerarası araba nakliyesi hizmetinden neden faydalanmalıyım ?

Çünkü zamandan tasarruf edersiniz , çünkü aracınızın km sinden tasarruf edersiniz , çünkü yakıttan tasarruf edersiniz siz yorulmayın biz sizin yerinize aracınızı taşırız.

Şehirlerarası araç nakliyesi

İki yada dört tekerlekli, hayvan veya motor gücüyle çalışan taşıtlara araba denir. İnsan yada yük taşımaya yaran her türlü taşıt bir arabadır. İnsanlar geçmişten günümüze yük taşımak veya kendisine ulaşım kolaylığı sağlamak için araçlara ihtiyaç duymuşlardır.

Kullanılan ilk arabaların hayvan gücüyle M.Ö. 4000’lü yıllarda kullanıldığı yapılan kazı çalışmaları ile bize göstermektedir. İlk araçlar öküzlerle yük taşımak, atlar ile de ulaşım kolaylığı sağlamak için kullanılmıştır.

0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.