NAKLİYE İSTANBUL İÇİ

example graphic Zaman nakliye olarak 2000 yılından beri nakliye istanbul içi hizmeti sunmaktayız. Müşterilerimizin Zaman nakliyeyi seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Nakliye istanbul içi hizmetimiz günün her saatinde vardır. herdaim boşta aracımız acil nakliye işleri için boşta beklemektedir. istanbulun tüm ilçelerinden tüm semtlerinden adresinizden eşyalarınızı alıp istanbulun istediğiniz semtine teslimat yapıyoruz.

Nakliye için araç talebinde bulunduğunuz andan itibaren en geç 45 dakika gibi bir süre içerisinde nakliye aracı kapınızda olacaktır.

Nakliye istanbul içi yüklerinizi sigortalı ve özverili bir şekilde taşıyoruz hiç bir ürünü sigortasız taşımayız. içiniz rahat olsun yükünüz sigortalıdır. yükünüzü online olarak takip edebilirsiniz belirtilen adrese teslim edilince teslim evrağını online olarak görebilirsiniz.

Bazı nakliye firmalarının yük seçtiklerini duyduk 1 koli oldumu gitmeyiz gibi kavramlar duyuyoruz firmamızda böyle bir kavram kesinlikle yoktur 1 koli yükünüzüde 100 koli yükünüzüde istanbul içi götürüyoruz.

en ucuz istanbul içi nakliye fiyat teklifi almak için bizi arayınız geniş müşteri portföyümüz ve geniş araç filomuz sayesinde en ucuz istanbul içi nakliye hizmeti veriyoruz sizde ayrıcalıklar dünyasında yerinizi almak için müşterilerimiz arasına katılın.

Nakliye nedir sorusunun cevabı için nakliye nedir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

0551 178 16 06 numaralı telefondan zaman nakliye müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Parsiyel taşımacılık ve komple taşımacılık sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Depolama

Zaman nakliye olarak istanbulda 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman nakliye aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman nakliye olarak istanbul depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.