Kütahya ambarı anadolu yakası

kütahya haritası

Kütahya ambarı anadolu yakası orhanlıda 2000 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Zaman taşımacılık zamanında teslim eder.

Kütahya ambarı anadolu yakasında adresinizden ürün aldırmak ve fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kütahya ambarı anadolu yakası tüm semtlerden adresinizden ürünlerinizi alıp kütahyanın tüm semtlerine adrese ürün teslimatı yapıyoruz. Biliyoruz kütahya ambarı anadolu yakasında avrupa yakasına göre daha yüksek fiyatlar talep ediliyor sizlerden fazla alternatif olmadığı için Zaman taşımacılık olarak biz asla bu tür konulara girmedik her malın bir ederi vardır bizden fiyat talep ettiğiniz takdirde bunu göreceğinizden kuşkunuz olmasın.

Uygun fiyatlı diye acabamı diye sorular sormanıza gerek yok kendi kendinize ürünlerinizi sigortalayarak sevk ediyoruz olmaz ya olduki ürününüz yolda zarar gördü zararınızı biz karşılamıyoruz sigorta firması karşılıyor tüm prosedürleri biz yapıyoruz siz hiç birşeye karışmıyorsunuz.

Olurda ürününüz yolda karışır kaybolur gibi problemler firmamızda eskiden oluyordu olmaz diyende yalan söyler biz bununda çaresini ürünler adresinizden alınırken kurye tarafından kolilerinize barkod yapıştırılıyor kayıp kaçağın önünede bu şekilde geçiyoruz.

Firmamızın kuruluş amacı zamanında teslimat yapmaktır merak etmeyin yükünüz zamanında adresine teslim edilecektir ismimizden belli yaptığımız hizmet çalıştığımız zaman sizde göreceğinizden kuşkunuz olmasın

Kütahya ambarı anadolu yakasında 15 adet kamyonet vet 10 adet kamyon ile siz değerli müşterilerimizin malzemelerini adresten topluyoruz açık kasa ve kapalı kasa açarlarımız mevcuttur yükünüze uygun ölçülerde araç tedarik edilmektedir. Araçlarımızın şoförlerinin hepsinin ehliyetleri e ve d sınıfıdır src ve psikoteknik gibi tüm gerekli belgeleri mevcuttur.

Anadolu yakasında ürün toplama ve dağıtım yaptığımız ilçeler ; Adalar , ataşehir , beykoz , çekmeköy , kadıköy , kartal , maltepe , pendik , sancaktepe , sultanbeyli , şile , tuzla , ümraniye ve üsküdar

Kütahya ambarı anadolu yakasında ürünleriniz adresinizden alındığı andan teslim edildiği ana kadar tüm hareketlerini online kargo takibi bölümünden anlık olarak yapabilirsiniz.

Anadolu yakasındaki yasal mevzuata uygun her türlü yüklerinizi adresinizden teslim alıyor kütahyada adresinize teslim ediyoruz taşıdığımız malzemelerden bir kaç örnek ; koli , çuval , palet , sandık , bidon , fıçı , makina , atm , ofis taşımacılığı , büro taşımacılığı , fuar taşımacılığı ve benzeri her türlü yükleriniz itina ile taşınır.

istanbuldan kütahyaya gidecek yükleriniz için 0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kütahya ambarı Tuzla ilçesinde tüm noktalardan alım yapıp Kütahyanın tüm ilçelerine teslimat hizmetimiz mevcuttur Tuzla da adresinizden alınan ürünler 2 gün içerisinde Kütahya da adrese teslim edilmektedir.

Kütahya ambarı Tuzla

Kütahya ambarı tuzla ilçesi tüm semt ve mahallerden adresten ürün alıp Kütahya ilinin tüm ilçelerine adrese teslim hizmeti sunuyoruz Tuzla da aynı gün adresten alınan ürünler Kütahya ilimize sevk edilmek üzere aynı gün tırlara ve kamyonlara yüklenip gönderilmektedir. Sevk edilen malzemeler sigortalanarak yollanmaktadır en uygun fiyat ile Kütahya sevkiyatları yapılmaktadır.

Avrupa yakasında yükleriniz varsa lütfen buraya tıklayınız.

Komple tır yükünüz varsa onunla ilgili sayfamız için buraya tıklayınız.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

 

Depolama

Zaman taşımacılık kütahyada 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

 

Depolama

Zaman taşımacılık olarak kütahya depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma