Kamyon nakliye

example graphic

Zaman taşımacılık kamyon nakliye sayfasına hoşgeldiniz. Zaman taşımacılık 2000 yılından beri Türkiye geneli kamyon nakliye hizmeti vermektedir.

Türkiyenin heryerine kamyon nakliye hizmeti vermekteyiz geniş kamyon ağımız geniş müşteri portföyümüz ve geniş şoför kadromuz sayesinde Türkiyenin herhangi bir noktasından herhangi bir noktasına en ucuz kamyon nakliye hizmetini zaman taşımacılık vermektedir. Zaman taşımacılık çoğu zaman kendi öz mal araçlarıyla kamyon nakliye hizmeti vermektedir taşra ve uzak bölgelerde kendi araçlarının olmadığı bölümlerde ise kiralık araçlar ile kamyon nakliye işinizi çözmektedir. Taşıma esnasında tüm sorumluluk zaman taşımacılıktadır yükünüz 200.000.00 TL ye kadar zaman taşımacılık yapmaktadır daha yüksek meblalı yükleriniz için sigorta işleminizi kendiniz yapmanız gerekmektedir.

Firmamız Türkiyenin heryerine kamyon nakliye hizmeti veriyor örnek vermek gerekirse ;

istanbuldan ankaraya kamyon nakliye hizmeti veriyoruz.

Ankaradan izmire kamyon nakliye hizmeti veriyoruz.

izmirden karsa kamyon nakliye hizmeti veriyoruz.

Edirneden ardahana kamyon nakliye hizmeti veriyoruz.

Malatyadan adanaya kamyon nakliye hizmeti veriyoruz.

Diyarbakırdan kastamonuya kamyon nakliye hizmeti veriyoruz.

Hakkari yüksekovadan manisaya kamyon nakliye hizmeti veriyoruz.

Yukarıda saydığımız şehirler örnek temsil etmesi açısından yazdık Türkiyenin neresinden neresine isterseniz oraya komple kamyon nakliye yükünüzü taşıyoruz size bir telefon kadar yakınız fiyat teklifi almak için zaman taşımacılık müşteri temsilcilerini arayınız.

Tüm komple kamyon nakliye araçlarımızda uydu üzerinden takipli gps cihazlarımız mevcuttur yükünüz her daim online olarak takip edilmektedir.

uzaklığa göre teslimat süreci 24 saat ile 48 saat arasında değişebilmektedir eğer acil yükleriniz varsa bu gibi durumlarda express nakliye hizmetimiz devreye giriyor ve kamyonu 2 şoför ile yola çıkartıyoruz araç yükü aldığı adresten teslim edeceği adrese kadar hiç durmaksızın gitmektedir acil yüklerinizde express nakliye hizmetimizi denemeyi unutmayınız.

Fiyat teklifi almak ve araç talep etmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kamyon nakliye araçlarımızdan bir kaçının görseli aşşağıdaki gibidir.

 

 

istanbul bursa kamyon nakliyesi | istanbul şehirler arası kamyon nakliyat