İstanbul şehirler arası kamyon nakliyat

example graphic

İstanbul şehirler arası kamyon nakliyat hizmetlerimiz hakkında detaylı bulabileceğiniz sayfamıza hoşgeldiniz.

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri İstanbul şehirler arası kamyon nakliyat hizmeti vermektedir. Firmamız Türkiyenin heryerine kamyon nakliyat hizmeti sunmaktadır tüm gönderileriniz sigortalı olarak sevk edilmektedir.

Kamyon nakliyesi talepleriniz 1 saat gibi kısa sürede gerçekleştirilmektedir İstanbulun 39 ilçesine kamyon nakliye hizmeti vermekteyiz ürünlerinizi adresinizden aldığımız andan itibaren mesafeye göre 24-48 saat gibi bir süre zarfında tamamlanmaktadır.

Tüm kamyonlarımız şehirlerarası mesafeleri çift şoför ile durmaksızın gitmektedir amacımız gönderilerinizi en kısa sürede teslim adresine ulaştırmaktır.

Siz zahmet etmeyin biz yükünüzü taşırız firmamızın temel gayesi sizi kamyoncularla muahtap etmeden sizin yerinize tüm lojistik sürecinizi yönetmektir.

Kamyon talepleriniz ve fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Açık kasa ve kapalı kasa kamyonlarımız ile siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Kamyon taşımacılığı

İstanbul kamyon taşımacılığı hizmetlerimiz başlamıştır 2000 yılından beri aralıksız olarak İstanbul firmalarına kamyon nakliye hizmeti sunmaktayız en uygun fiyat garantisiyle yüklerinizi Türkiyenin 81 iline sigortalı olarak taşıyalım.