Kamyon nakliye fiyatları

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri tüm Türkiyeye komple kamyon nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.
Zaman Taşımacılık yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle komple tır taşımacılığında tercih edeceğiniz ilk firmadır.
Komple kamyon hizmetinde 3 ana hedefimiz vardır Güvenli , Hızlı ve Ekonomik
Kamyon nakliye fiyatları araştırdığınızın farkındayız yalnız kamyon nakliye fiyatı hesaplamasında taşınacak yükün ağırlığı taşınacak yükün hacmi gidilecek mesafe gibi kavramlar fiyatları değiştirmektedir. Sizlere fiyat teklifi verebilmemiz için 0551 178 16 06 numaralı telefona whatsapp üzerinden gidilecek yer yükün ağırlığı hacmi gibi bilgileri iletirseniz sizlere hemen fiyat teklifi sunacağız eğer whatsapp kullanmıyorsanız arayabilirsiniz.
En ucuz kamyon nakliye fiyatları zaman taşımacılıkta geniş kamyon filomuz sayesinde siz değerli müşterilerimize ucuz kamyon nakliye hizmeti veriyoruz zaman taşımacılığın kamyon nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi aramayı unutmayın zaman taşımacılıktan kamyon nakliye fiyatı almadan işinizi çözmeyin.
Zaman Taşımacılıktan Komple tır ve komple kamyon hizmeti aldığınızda ürünlerinizin yüklenmesi ve boşaltılması noktasına kadar araç durmaksızın söz verilen zamanda ürünleriniz teslim edilir.
Komple kamyon yüklerinizi Türkiyenin heryerine kendi öz mal ve kiralık TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.
Türkiyenin 81 iline kargolarızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detayli bilgi için bize ulaşınız
Komple kamyon yüklerinizi kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.
Komple kamyon yüklerinizi sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / ürünleriniz 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Kamyon nakliye fiyatları

En uygun kamyon nakliye fiyatları için Zaman taşımacılık müşteri temsilcilerini arayınız firmamız 2000 yılından beri kamyon nakliye hizmeti vermektedir fiyatlar gidilecek mesafeye göre değişkenlik göstermektedir.

İstanbul Ankara kamyon nakliye fiyatları

İstanbul Ankara kamyon nakliye fiyatları yükün tonajına cinsine göre değişkenlik gösterebilmektedir. En uygun İstanbul Ankara kamyon nakliye fiyatları için zaman taşımacılık sizlere yeter firmamızdan fiyat teklifi almak için bizi arayabilirsiniz.
Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma

 

kamyon nakliye