İstoç Kırklareli ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak firmamız ikibin yılından beri istoç Kırklareli ambarı hizmeti vermektedir. İstoç esnafına 20 yılı aşkın senedir hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Eşyalarınızı istoçtan Kırklareline ve Kırklarelinden istoça hergün 2 tır ile sevk ediyoruz. Adresinizden ürünlerinizi alıyoruz müşterilerinizin adresine teslim ediyoruz.

Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 numaralı telefondan zaman taşımacılık müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

ister 1 parça ister 100 parça

istoçta 1 koli malzemenizde olsa 100 koli malzemenizde olsa kırklareli merkez ve tüm ilçelere aynı gün sevkiyatı yapılmaktadır.

Ucuz istoç ambar

istoç esnafı için satış kısmında nakliyat fiyatlarıda önem arz etmektedir çoğu zaman nakliyat fiyatlarının yüksek gelişinden ötürü alıcı müşteriler ürünleri almaktan vazgeçebiliyorlar bu durumun önüne geçebilmek adına sizlere uygun fiyatlı hizmet için buradayız firmamızdan fiyat teklifi almadan yükünüzü taşıttırmayın.

Sigortalı taşımacılık

istoç esnafı züccaciye gibi elektronik eşya gibi hassas malzemeler sevk etmektedir çoğu zaman nakliye , ambar firmaları ürünlerinize zarar vermekte ve zararınızı karşılama konusunda duyarlı olmamaktadır firmamız ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir ve zararınızı çalıştığımız sigorta firması karşılamaktadır siz hiç bir teferruatla uğraşmıyorsunuz tüm işlemleri personelimiz halletmektedir.

Online kargo takibi

İstoç ambar firmamıza teslim ettiğiniz ürünlerin tüm hareketlerini online olarak izleyebilirsiniz müşteri temsilciilerimizden alacağınız kullanıcı adı ve şifre iile tüm gönderilerinizi tek ekrandan yönetebileceksiniz. Ürünleriniz teslim olduktan sonra aynı ekrandan müşteriniz tarafından imzalanmış teslim evrağını görebileceksiniz.

Şehiriçi araç filosu

istoç ta 5 adet kamyon , 5 adet kamyonet ve 5 adet ducato ile hizmet vermekteyiz tüm araçlarımızda kuryelerimiz bulunmaktadır araçlara ürünlerinizin sorunsuz yüklenebilmesi için kuryelerimiz hizmetinizdedir.

Kapıdan kapıya teslimat

Kargolarınızı , ürünlerinizi kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

kırklarelinden başka şehirlerede kargolarınızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detaylı bilgi için bizi arayınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / 200.000.00 TL ye kadar ürünleriniz sigorta kapsamındadır daha yüksek meblalı ürünleriniz için sigorta işlemini sizin kendinizin yapması gerekmektedir.

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Firmamız ikitelli şehir içi nakliye hizmetide vermektedir. Şehiriçi nakliye işleriniz için bize ulaşın.

istoç komple taşımacılık

istoç ta komple kamyon yada komple tır yükünüzmü var sadece parsiyel taşımacılık yapmıyoruz komple taşımacılık yüklerinizede talibiz en uygun fiyat garantisiyle komple yüklerinizide itina ile kırklareline taşıyoruz. komple taşımacılık , komple tır ve komple kamyon sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayın. kırklareli ambarı istoç denince akla ilk gelen firma zaman taşımacılık hizmette 20 yılında.

İstoç acil taşımacılık

İstoç ta acil taşınacak yükünüzmü var ? İstanbul şehir içi yada şehirler arası gidecek acil yüklerinizi İstanbul , Kocaeli , Edirne , Kırklareli , Tekirdağ , Çorlu , Bolu , Sakarya , Balıkesir , Eskişehir gibi yakın şehirlere aynı gün teslim diğer bölgelere karadeniz , güneydoğu , doğu anadolu , ege bölgelerindeki illere ertesi gün teslimat hizmetimiz başlamıştır acil taşımacılık hizmetlerinde istoç kamyonet nakliyat yada istoç kamyon nakliyat hizmetiyle yalnızca sizin yükünüz alınarak transfer edilmektedir bu yüzden fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir net fiyat bilgisi için Zaman taşımacılık müşteri temsilcisiyle görüşünüz.

Kırklareli ambarı ikitelli

Kırklareli ambarı ikitelli firmamız İkitelli de tüm sanayi sitelerinde adresinizden ürün alımı yapmaktadır. İkitelli den Kırklareli ye her gün kamyon ve tır çıkışlarımız mevcuttur parsiye taşımacılık ve komple taşımacılık hizmeti veriyoruz ikitelli bölgesinde en uygun fiyatlı Kırklareli ambarı ikitelli parça yüklerinizi taşıtmak istiyorsanız Zaman taşımacılık size yeterde artar. İkitelli de Aykosan , Metal iş , Aymakoop , Evren sanayi , Dolapdere , Güngören Bağcılar , Masko , Haseyad , Demirciler ve diğer tüm ikitelli sanayi sitelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz firmamızın ikitelli bölgesinde 10 kamyonet ve 10 kamyon ile ürün toplama filosu mevcuttur.

Aktarma ağı

GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık kırklarelinde 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak kırklareli depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? istoç kırklareli ambarı

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma