İstanbul Bursa nakliyat

example graphic

Zaman taşımacılık ikibin yılından günümüze istanbul bursa nakliyat hizmeti sunmaktadır. İstanbul bursa nakliyat firmaları arasında en uygun fiyat garantisiyle firmamız çalışmaktadır. En uygun fiyat garantisiyle hizmet verebilmemizin yegane sebebi geniş müşteri portföyümüzün oluşundan kaynaklanmaktadır.

istanbul bursa nakliyat fiyat teklifi alabilmek ve adresinize araç talebinde bulunabilmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İstanbul Bursa nakliyat olarak istanbulda 10 adet kamyon , 10 adet kamyonet ve 5 adet minibüs ile ürün toplama ve dağıtım hizmeti vermekteyiz. istanbulun avrupa yakası ve anadolu yakasında depolarımzı mevcuttur. Hertürlü yükünüze uygun aracımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmet sunuyoruz.

İstanbul bursa nakliyat olarak kurulduğumuz günden beri sektördeki 1 numaradaki yerimizi korumak amacıyla sürekli kendimizi geliştiriyoruz personellerimizi eğitimlere tabi tutuyoruz tüm personellerimiz eğitimli olması yönüyle sektörde bu konuda ilk firmayız.

Firmamız istanbul şehir içi nakliye ve bursa şehir içi nakliye hizmetide vermektedir.

istanbul bursa nakliyat yükünüz sigortalı olarak nakledilmektedir. 200.000.00 TL ye kadar tüm yükleriniz sigortalanmaktadır. Daha yukarı meblalı yüklerinizde sigorta işlemi size aittir.

İstanbul Bursa nakliyat firmamız yasalara uygun her türlü yükünüzü taşımaktadır koli , çuval , palet , ibc tank , makina , bidon ve benzeri her türlü yükünüz itina ile taşınır.

Nakliyat taşınması gereken eşyaların yük araçlarıyla bir yerden taşınacak yere taşıma işine verilen isimdir. Taşıma işlemlerine verilen genel isim olup eş anlamlısı taşımacılık olarak da kullanılmaktadır. Nakil kelimesinden türemiştir. Hasta nakli, lojistik nakil gibi kelimeleri, günlük yaşantımızda kullanmaktayız. Yük taşımacılığı yapan sektörler de nakliyat olarak adlandırılmaktadır.

İstanbul Bursa yük taşımacılık

İstanbul Bursa yük taşımacılık firmamız hergün İstanbuldan Bursaya ekspres seferlerle yüklerinizi taşımaktadır. Bugün firmamıza teslim edilen malzemeler ertesi gün adrese teslim edilmektedir Acil bugün teslim olması gereken yüklerinizmi var size özel temin edilecek kamyonet yada minibüs ile 4 saat içerisinde Bursada adrese teslim hizmeti vermekteyiz.

istanbul bursa nakliyat firmamıza verdiğiniz yüklerinizi 7/24 online kargo takibi sisteminden tüm hareketlerini online olarak görebilirsiniz.

Firmamız komple taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.

 

Teslim evrağı

Zaman nakliyat olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman nakliyat olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman nakliyat bursada 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman nakliyat olarak bursa depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? istanbul bursa nakliyat

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Nakliyat fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma