istanbul şehir içi nakliye

example graphic istanbul şehir içi nakliye arayıp durmaya son Zaman taşımacılık istanbul şehir içi nakliye hizmeti sunmaktadır en uygun fiyat garantisiyle hizmet veriyoruz. önce istanbul içi nakliye ilanlarını araştırın sonra bizden fiyat alın en uygun fiyatı bizden alacağınıza emin olabilirsiniz. bunun sebebi öz mal araçlarımız tecrübeli personelimiz müşteri portföyümüzdür.

istanbul şehir içi nakliye araç talebinde bulunmak ve fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

15 adet öz mal kamyonet , 15 adet öz mal kamyon ve 5 adet öz mal minibüsümüz ile istanbul şehiriçi nakliye hizmeti veriyoruz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur kuryelerimiz ürünlerinizi kamyon ve kamyonetlerimize düzgün ve sağlam bir şekilde istif yaparak gideceği adrese zarar vermeden taşınması işlemini yönetmektedir. Tüm araçlarımızın şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik gibi tüm gerekli belgeleri mevcuttur şoförlerimizin araçlarımızın hepsinin yetki belgeleri mevcuttur.

Firmalara ödemede kolaylıklar

Firmaların istanbul şehir içi nakliye hizmeti için sürekli kamyon , kamyonet yada tır ihtiyaçları için cari hesap sistemiyle çalışmaktayız fatura kesiminden itibaren 15 - 20 günde bir banka kanalıyla ödeme yöntemini kabul ediyoruz zaman taşımacılık kolaylıklar sağlamak için var.

Her yüke uygun araçlar

ihtiyacınıza özel çözümler sunuyoruz kapalı kasa ve açık kasa kamyonetlerimiz mevcuttur. Uzun şase ve kısa şase araçlarımızla her sokağa araçlarımız girebiliyor ürün ve eşyalarınız için hangi tip araç lazımsa o tip araçlar sevk ediyoruz.

Nerelerdeyiz

istanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında hizmetinizdeyiz. Avrupa yakasında 30.000.00 m2 ve anadolu yakasında 20.000.00 m2 antrepolarımızla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

0551 178 16 06 numaralı telefondan adresinize araç talep edebilirsiniz.

Tüm yükleriniz emin ellerde

istanbul şehir içi nakliye ister 1 koli ürününüz olsun ister 100 koli ister 1 çuval ürününüz olsun ister 100 çuval istanbul şehiriçi ürünlerinizi taşıyoruz.

Kapıdan kapıya

Ürünlerinizi kapınızdan alıyor istanbul şehir içi kapıya teslim ediyoruz. İsteğe bağlı kata ürün çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetlerimiz mevcuttur.

Sigortalı taşımacılık

eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz 200.000.00 TL ye kadar ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır. Daha yüksek meblalı ürünleriniz için lütfen sigorta işlemlerini taşıma esnasında yaptırınız.

istanbul büro , ofis taşımacılığı

Büro ve ofis taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bizi arayınız.

istanbul evden eve

istanbul içi taşınacak evinizmi var evden eve taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bize ulaşınız.

istanbul asansörlü taşımacılık

istanbul şehir içi yükleriniz yüksek katlardamı dert etmeyin asansörlü araçlarımızla kapınıza kadar geliyor yüklerinizi asansörle indiriyoruz. Asansörlü araçlarımızla istanbul içi asansörlü taşımacılık hizmeti veriyoruz.

kamyonet nakliye ve ucuz kamyon nakliye hizmeti vermekteyiz istanbul kamyonet nakliyesi yapmakta olan firmamız en ucuz kamyonet nakliye hizmeti vermektedir. hadımköy nakliye hizmeti için kamyonetlerimiz mevcuttur avcılar kamyonet nakliyesi için bizi arayınız istanbulun tüm ilçelerine kamyonet nakliye hizmeti vermekteyiz 0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Depolama

Zaman nakliye olarak istanbulda 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman nakliye aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman nakliye olarak istanbul depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.
Firmamız sizlere istanbul içi nakliye kamyonet ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız diğer firmalara göre çok uygundur. istanbul şehiriçi nakliye hizmetleri için bizi arayınız. 15 tane kamyonetimiz 5 tane kamyonumuz ile istanbul içi nakliye hizmeti vermekteyiz. ister 1 koli ister 100 koli ister 1 çuval ister 100 çuval taşınacak eşyanız olsun istanbul içi eşyalarınızı kamyonet ile taşıyoruz