İKİTELLİ NAKLİYAT

example graphic Zaman nakliyat ikibin yılından günümüze ikitelli nakliyat hizmeti vermektedir. ikitellinin tüm noktalarından ürünlerinizi alıp istanbulun heryerine ve şehirlerarası nakliyat hizmeti vermekteyiz.

ikitelli nakliyat denince ilk akla gelen firma zaman nakliyattır firmamız uzun yıllardır ikitelli nakliyat hizmeti vermektedir. İkitelli bölgesinin en köklü kuruluşlarından biriyiz.

Firmamızın tercih edilmesindeki başlıca sebep araç talep ettiğiniz andan itibaren 30 dakika gibi kısa bir zamanda adresinize araç yönlendirmemizdir çünkü her daim boşt aracımız beklemektedir 10 adet kamyonet ve 5 adet kamyon ile ikitelli nakliyat hizmeti veriyoruz her yükünüze özel aracımız vardır açık kasa kapalı kasa uzun şase gibi araçlarımız mevcuttur.

0551 178 16 06 numaralı telefondan araç talebinde bulunabilirsiniz.

Bazı firmaların yük seçtiğini duyduk firmamızda asla böyle durumlar söz konusu değildir ikitelli nakliyat olarak bir çuvalda olsa yüz çuvalda olsa bir palette olsa yirmi palette olsa malzemeniz istanbulun ve Türkiyenin heryerine götürüyoruz.

ikitelli nakliyat firması tercih ederken ilk öncelikle firmanın yetki belgesi varmı bunu kontrol etmelisiniz araçlarının taşıt kartları varmı bunu incelemelisiniz.

ikitelli nakliyat olarak adresten alıp adrese teslim hizmeti sunuyoruz isteğinize bağlı kata ürün çıkarma rafa ürün dizme gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

ürünlerinizi sigortalı taşıyoruz bazı firmalar sigorta yapmadığını duyduk biz sigortasız asla taşıma yapmayız ikitelli nakliyat firması seçerken sigorta yapıp yapmadığına özellikle bakınız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Firmamız Türkiye geneli ambar hizmeti vermektedir detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Depolama

Zaman nakliye olarak ikitellide 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman nakliye aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman nakliye olarak ikitelli depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

ikitelli tır nakliyat