ikitelli tır nakliyat

example graphic

Zaman taşımacılık olarak firmamız 2000 yılından beri ikitelli tır nakliyat hizmeti vermektedir. İkitelli bölgesinde 30.000 m2 kapalı alanlı antrepomuzla hizmet vermekteyiz. İkitelli bölgesinde kendi öz mal tırlarımız ve kiralık tırlar ile hizmet veriyoruz.

İkitelli tır nakliyat hizmetimiz hem şehiriçi hemde şehirlerarası nakliyat hizmetleri sunuyoruz. İster 5 km mesafe olsun yükünüzün gideceği mesafe ister 1500 km olsun mesafe ayırtmaksızın siz değerli ikitelli esnafının hizmetindeyiz.

ikitelli bölgesinde öz mal 15 adet tır , 10 adet kamyon ve 10 adet kamyonet ile nakliyat hizmeti veriyoruz. Tır konusunda yetmediği noktalarda kiralık araçlarlada siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz.

ikitelli bölgesinde geniş müşteri portföyümüz sayesinde en uygun tır nakliyat hizmeti sunmaktayız firmamızdan fiyat teklifi almadan tır nakliye işinizi çözmeyiniz.

ikitelli tır nakliyat fiyat teklifi alabileceğiniz telefon : 0551 178 16 06

Siz değerli ikitelli esnafının ve firmalarının her türlü yasal malzemelerini koli , çuval , palet , bidon , ibc tank , makina ve sandık gibi malzemelerini müşteri memnuniyeti anlayışıyla taşımaktayız. Firmamız adresinizden alınan komple tır yüklerini aktarmasız direkt olarak varış adresine sevk etmektedir.

İkitelli tır nakliyat hizmetlerimizi tüm Türkiyeye günlük araç çıkışlarıyla vermekteyiz yükünüz ne olursa olsun uygun tırlarımız ile taşımaktayız tenteli tır , mega tenteli tır , açık tır , kapalı tır , 13.60 tır , sal dorse , jumbo açık dorse gibi dorse çeşitleriyle hizmet vermekteyiz.

Ödeme yöntemi ?

Siz değerli müşterilerimiz ikitelli tır nakliyat hizmetinin ödemesini ister yükleme esnasında ister malzemenin teslimatı esnasında isterseniz havale / eft yöntemiyle yapabilirsiniz. Sürekli müşterilerimizle vadeli ödeme şekliylede çalışabilmekteyiz.

Ürünlerim sigortalanıyormu ?

Firmamız adresinizden ürünlerinizi aldığı anda sigorta işlemini gerçekleştirmektedir. 200.000.00 TL ye kadar olan ürünleriniz sigortalanır daha yüksek meblalı malzemeler için lütfen sigorta işleminizi kendiniz yaptırınız.

Komple taşımacılık

Firmamız komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Komple taşımacılık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için komple taşımacılık sayfamızı ziyaret ediniz.

0551 178 16 06 numaralı telefondan tır talebinde bulunabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık ikitellide 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak ikitelli depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? ikitelli tır nakliyat

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Tır nakliyat fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma