Hasankeyf ambarı

example graphic Firmamız zaman taşımacılık ikibin yılından beri Batman Hasankeyf ambarı hizmeti vermektedir ürünlerinizi güvenle hızla ve ekonomik olarak taşımaktır prensibimiz.
İstanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında adresinizin ürünlerinizi alıp batman hasankeyf ilçesinde adresinize taşımaktayız.
Batman ambar hizmeti belki her firma verebilir ama hasankeyf ambar hizmeti veremez batman hasankeyf ilçesine haftada 1 belki servisleri vardır firmamız batman hasankeyf ilçesine günlük araç çıkışı yapmaktadır.
Ürünlerinizi istanbulda sigortalayarak nakliye işlemini gerçekleştirmekteyiz sigorta yapılmadan hiç bir malzeme sevkiyatı yapılmaz firmamızda
Firmamızdan fiyat teklifi almadan batman hasankeyf ambar nakliyesi yapmayın en uygun fiyat garantisi sunmaktayız.
Hasankeyf ambar komple ve parsiyel yüklerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.
Herzaman teknolojiyi takip eden firmamız sürekli yenilikleri bünyesine katmaktadır.
Ürünlerinizi firmamıza verdiğiniz andan itibaren online olarak kargo takibi yapabilirsiniz.
0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Hasankeyf parsiyel taşımacılık

Hasankeyf parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Hasankeyf parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Hasankeyf komple taşımacılık

Hasankeyf komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Hasankeyf komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden Hasankeyf ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.

Hasankeyf İzmir ambarı

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri Hasankeyf İzmir ambarı hizmeti vermektedir. Hasankeyf den İzmir'e gidecek yüklerinizi adresinizden alıp İzmir de adresinize teslim ediyoruz yükleriniz 2 gün içerisinde İzmir de adrese teslim edilmektedir.

Hasankeyf Ankara ambarı

Zaman taşımacılık olarak firmamız 2000 yılından beri Hasankeyf Ankara ambarı hizmeti vermektedir Hasankeyf den Ankara ya gidecek yüklerinizi adresinizden alıp Ankara da adresinize teslim ediyoruz yükleriniz 2 gün içerisinde Ankara da adrese teslim edilmektedir.
Batman ilimizin diğer ilçelerine gönderi yapmak için batman ambarı sayfamızı ziyaret ediniz

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık batmanda 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak batman depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Batman hasankeyf ambarı

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma