Diyarbakır ambar

Diyarbakır haritası

Zaman nakliyat diyarbakır ambar hizmeti sunmaktadır. Eşyalarınızı istanbul diyarbakır arası hergün karşılıklı kamyon ve tırlarla sevk eder.

Zaman taşımacılık istanbulda 10 kamyonet ve 10 kamyon ile şehiriçi adresinizden ürünlerinizi topluyoruz avrupa yakası ve anadolu yakasında adresinizden ürünlerinizi teslim alıyoruz. açık kasa ve kapalı kasa uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur her türlü yükünüze uygun araçlarımızla sizlere hizmet sunuyoruz.

Diyarbakırda 5 adet kamyonet ve 5 adet kamyon ile siz değerli diyarbakır esnafına hizmet sunuyoruz.

Tüm araçlarımızın kasko sigorta taşıt kartları tamdır. Şoförlerimizin ehliyetleri E ve D sınıfıdır src psikoteknik vb. gerekli tüm evrakları vardır. şoförlerimiz düzenli olarak eğitime tabi tutulmaktadır.

Araçlarımızın tamamında araç takip sistemi mevcuttur tek gayemiz yükünüzün diyarbakıra sağ salim varması için.

eşyalarınızı kapınızdan aldığımız andan itibaren sigortalıyoruz sigortalı olarak sevk ediyoruz.

ikitelli , zeytinburnu , hadımköy , istoç , orhanlı , tuzla ve ataşehirdeki aktarma merkezlerimize ulaşan yükleriniz diyarbakıra günlük sevk edilmektedir.

Ürünleriniz adresinizden alındığı andan itibaren teslim edilinceye kadarki tüm süreci online kargo takip bölümünden izleyebilirsiniz.

Diyarbakır teslim noktalarımız ; bağlar , bismil , çermik , çınar , çüngüş , dicle , eğil , ergani , hani , hazro , kayapınar , kocaköy , kulp , lice , silvan , sur , yenişehir

0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.