Çelikhan ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Adıyaman Çelikhan ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden Adıyaman Çelikhana ve Adıyaman Çelikhan dan Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

İstanbul dan Adıyaman Çelikhana ve Adıyaman Çelikhan dan istanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Adıyaman Çelikhan dan her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki adıyamana ürün sevkiyatı yapabilir ama adıyaman çelikhan ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün çelikhana gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük çelikhana araç çıkışı yapmaktadır.

Adıyaman çelikhan ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

adıyaman çelikhan teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün adıyaman çelikhanda adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Çelikhan evden eve

adıyaman çelikhan evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amçelikhanjlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur adıyaman asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

adıyaman çelikhan büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. adıyamana gidecek ofis ve bürolarınız için yada adıyamandan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amçelikhanjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

adıyaman fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz adıyamandan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister adıyamana gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı adıyamana sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor adıyamana yada adıyamandan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Çelikhan parça yük taşımacılığı

adıyaman parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır adıyaman parça yük taşıma hizmeti vermektedir adıyamana gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

istanbul adıyaman çelikhan ambarı hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimat yapan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler 2 gün içerisinde adıyaman çelikhan ilçesinde adrese teslim edilmektedir. Yıllardır güvenin adresi olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Çelikhan nakliyat

Zaman taşımacılık Çelikhan nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Çelikhan nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Çelikhan şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Çelikhan nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Çelikhan ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Çelikhan ilçesine sevk etmekteyiz Çelikhan parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın