Antalya lojistik

example graphic

Zaman lojistik antalya lojistik hizmeti vermektedir. Türkiye geneli lojistik hizmeti vermekte olan zaman lojistik Türkiyenin 81 ilinden antalyaya lojistik hizmetleri vermektedir. Antalyadan Türkiye geneli lojistik hizmetide vermektedir.

Firmamız istanbul merkezli firmadır antalyada 30.000 m2 kapalı alanlı deposu ile Antalyada lojistik hizmetleri vermektedir. Antalyadaki üreticiler , fabrikalar , büyük kuruluşlar Türkiye geneli dağıtım organizasyonunun yönetimini Zaman lojistiğe vermiştir.

Antalyada depolamadan paketemeye stok takibinden ambalajlamaya sevk etmeye adrese ulaştırmaya kadr organizasyonunun tüm evrelerini uzman ekibimizle sizin adınıza gerçekleştiriyoruz. Depolama ve lojistik hizmetlerinizi zaman lojistiğe devredin rahat edin.

Antalyanın en büyük firmaları ile çalışıyoruz sizide bekleriz.

Antalya lojistik denince ilk akla gelen firma zaman lojistiktir. Antalya şehiriçi ürün toplama ve dağıtım için 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet veriyoruz. Hertürlü yüke uygun aracımız mevcuttur açık kasa kapalı kasa uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur.

Kimyasal madde lojistik hizmetleri , teknoloji sektörü lojistik hizmetleri , sanal mağaza lojistik hizmetleri , otomotiv sektörü lojistik hizmetleri , perakende ve gıda sektörü lojistik hizmetleri , sağlık ve ilaç lojistik hizmetleri , tekstil ve ayakkabı sektörü lojistik hizmetleri , yapı ve dekorasyon lojistik hizmetleri gibi tüm alanlara yayılan geniş lojistik hizmetlerimiz mevcuttur.

Lojistik nedir ?

Lojistik kısa bir tanım ile ham maddeden tüketiciye kadar bir zincirde, doğru ürünün doğru miktarda doğru biçimde doğru zamanda ve doğru şekilde bulundurulmasını sağlayan faaliyetlere verilen addır. Bazı yerlerde lojistik hizmetler bir bütün olarak algılanırken bazı yerlerde de lojistik kavramı çağdaş anlamını yeni yeni kazanıyor. Ülkemizde de çeşitli kurum ve kuruluşlar lojistiğin çağdaş tanımına ulaştırma konusunda çalışmalar yapıyor. Zaman lojistik , lojistiği çağdaş tanımına ulaştırmak için sürekli çalışmaktadır.

Lojistik hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayınız.