Ambar kargo fiyat hesaplama

example graphic

Zaman taşımacılık ambar kargo fiyat hesaplama sayfasına hoşgeldiniz. Ambar ve kargo fiyat hesaplama hakkında detaylı bilgiler sunacağız sayfamızda sizlere.

Ambar ve kargo fiyatları hakkında genel olarak bilgi verelim öncelikle Ambar fiyatları kargo fiyatlarından daha ucuzdur. Bu fiyat farkı çoğu zaman yarı yarıya daha ucuza tekabul etmektedir. Kargo ile 50 tl ye yollayacağınız 1 koliyi ambar ile 15 tl ye yollama imkanına sahip olabilirsiniz.

Ambar fiyatları kargo fiyatlarına göre neden daha ucuz diye soracak olursanız ambar firmalarının maliyetleri daha düşüktür kargoların her ilde onlarca şubeleri bulunuyor ambarların öyle değil çalıştıkları her ilde 1 şubeleri bulunmaktadır o şube aracılığıyla dağıtımları yapmaktadırlar bu durumda personel ve çalışan araç gereçten yapılan kar müşteriye fiyat olarak yansımaktadır. Kargolar genelde 1 gün sonra teslimat yaparlar ama ambarlar kargolar kadar hızlı teslimat yapmazlar kargolarında teslimat konusunda avantajları bulunmaktadır.

Fiyat avantajı arıyorsanız ambar firmalarını seçiniz hızlı teslimat istiyorsanız kargo firmalarını seçiniz.

Bir diğer konuda kargolar çok ağır ve çok büyük malzemeleri almazlar ambar firmaları tır ve kamyonların alabileceği her türlü yükünüzü taşırlar. Tabiki taşınması yasal olan her türlü yükünüzü taşırlar illegal hiç bir yükü taşımaz ambar firmaları

Konumuza dönecek olursak ambar kargo fiyat hesaplama işlemi nasıl yapılır diyecek olursak yükünüzün ölçüleri kilosu nereden alınacağı nereye teslim edileceği gibi konular ele alınmaktadır Zaman taşımacılık müşteri temsilcilerimize yükünüz hakkında detaylı bilgi verirseniz size fiyat hakkında detaylı bilgi verir ve kargo ilemi ambar ilemi daha ucuza mal olur daha hızlı gider konularında sizlere detaylı bilgi verebilirler

0551 178 16 06 numaralı telefondan zaman taşımacılık müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Ambar ücreti hesaplama