Ambar ücreti hesaplama

example graphic

Zaman taşımacılık ambar ücreti hesaplama sayfasına hoşgeldiniz. Sizlere bu sayfada ambar ücreti hesaplama hakkında detaylı bilgiler sunmaya çalışacağız.

Öncelikle Zaman taşımacılık hakkında kısa bilgi paylaşmak isteriz firmamız istanbul merkezli kurulmuş Türkiyenin 81 vilayetine ambar hizmeti vermekte olan bir ambar firmasıdır. 2000 yılından beri Türkiyenin 81 vilayetine kargo hızında ambar hizmeti vermekteyiz.

Ambar ücreti hesaplama işlemi bilgisayar programı aracılığıyla yaptığını söyleyen internet sitelerine itibaret etmemenizi önemle rica ederiz. Neden itibar etmeyin ? çünkü ambar ücreti hesaplama işlemi basit bir işlem değildir tek bir işlem sonucuyla hesaplanmayan bir algoritmadır nedir bunlar dediğinizi duyar gibiyiz

1. Hangi şehirden hangi şehire gidecek

2. hangi ilçeden hangi ilçeye gidecek

3. gidecek malzemenin cinsi

4. gidecek malzemenin kilosu

5. gidecek malzemenin ebatları ( desisi , metrküpü )

 

Hangi şehirden hangi şehire gideceği fiyatı belirleyen ana unsurlardan biridir. Hangi ilçeden malzemenin alınacağı hangi ilçeye teslim edileceği bir diğer önemli unsurdur merkez ilçe ile dış ilçeler arası fiyatı bir hayli değiştirmektedir. Malzemenin cinside çok önemlidir koli ile makina arasında fiyat farkı çoktur koli çuval palet vb malzemeler uygun fiyata giderken makina türü malzemelerin taşıma fiyatı bir hayli yüksektir hassas malzeme oldukları için fiyatı belirleyen diğer unsurda kilosu ve ebatı hangisi daha fazla gelirse fiyat onun üzerinden hesaplanmaktadır ambar ücreti hesaplama işlemi bu sebeplerden dolayı program vb malzemelerle belirlenemez oyüzden gidecek malzemeleriniz varsa zaman ambarı müşteri temsilcileri sizlere fiyat teklifi vermeye hazırdır iletişim sayfamızdan bize ulaşmayı unutmayınız.

0551 178 16 06 numaralı telefondan ambar ücreti hesaplaması yaptırabilirsiniz.