Ambar antalya

example graphic

Ambar antalya firmamız Türkiyenin en uygun fiyatlı firmalarından biridir. En uygun fiyat garantisiyle yüklerinizi antalyaya taşıyoruz. Hemen fiyat teklifi almak için bizi arayın 0551 178 16 06

Ambar antalya ürünlerinizi adresinizden alır antalyada adresinize teslim eder. Adresinizden ürün aldırmak için ve fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 arayabilirsiniz.

istanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede adresinizden ürünlerinizi alıp antalyada adresinize teslimat yapıyoruz. 10 adet kamyon , 10 adet kamyonet ve 10 adet minibüs ile istanbul şehiriçinde yüklerinizi topluyoruz ve dağıtıyoruz. Hertürlü yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmet sunuyoruz.

Ambar antalya firmamız 1 kolide olsa ürünleriniz 100 kolide olsa adresinizden alıp adresinize teslim ederiz. Bazı firmalar gibi ürün adeti seçmek gibi kavramlar firmamızda yoktur her adette yükünüz gün içinde adresinizden teslim alınır.

GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Sigortalı taşımacılık

Emtialarınız sigortalı olarak güvenle sevk edilmektedir. ikiyüzbin türklirasına kadar olan malzemeleriniz sigortalanarak sevk edilmektedir daha yüksek meblalı ürünlerinizi kendiniz sigorta ettirmelisiniz taşıma esnasında

Antalya teslimat yaptığımız ilçeler

Akseki , aksu , alanya , demre , döşemealtı , elmalı , finike , gazipaşa , gündoğmuş , ibradı , kaş , kemer , kepez , konyaaltı , korkuteli , kumluca , manavgat , muratpaşa ve serik

Komple taşımacılık

Ambar antalya firması olarak antalyaya gidecek komple taşımacılık yüklerinizi güvenle antalyaya taşıyoruz. Size bir telefon kadar uzaktayız.

Firmamız komple kamyon ve komple tır hizmetleride vermektedir detaylar için bizi arayınız.