Ereğli ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Zonguldak Ereğli ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden Zonguldak Ereğli ye ve Zonguldak Ereğli den Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

İstanbul dan Zonguldak Ereğli ye ve Zonguldak Ereğli den İstanbula her gün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Zonguldak Ereğli den her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki zonguldaka ürün sevkiyatı yapabilir ama zonguldak ereğli ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün ereğliye gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük ereğliye araç çıkışı yapmaktadır.

Zonguldak Ereğli ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

Zonguldak Ereğli teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün zonguldak ereğlide adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Ereğli evden eve

Ereğli evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amereğlijlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur zonguldak asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

Ereğli büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. zonguldaka gidecek ofis ve bürolarınız için yada zonguldaktan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amereğlijlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

Ereğli fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz zonguldaktan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Ereğli Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister zonguldaka gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı zonguldaka sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Ereğli Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor zonguldaka yada zonguldaktan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Ereğli parça yük taşımacılığı

Ereğli parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır Ereğli parça yük taşıma hizmeti vermektedir Ereğli ye gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

istanbul zonguldak ereğli ambarı hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimat yapan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler 2 gün içerisinde zonguldak ereğli ilçesinde adrese teslim edilmektedir. Yıllardır güvenin adresi olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Ereğli nakliyat

Zaman taşımacılık Ereğli nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Ereğli nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Ereğli şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Ereğli nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Ereğli ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Ereğli ilçesine sevk etmekteyiz Ereğli parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın