Zeytinburnu tır nakliyat

example graphic

Alanında uzman profesyönel eğitimli yöneticilerimiz , motivasyonlu eğitimli personelimiz daima gelişen teknolojiyi kullanarak verimli , kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunmaktadır amacımız. Vizyonumuz ambar , nakliye sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Türkiyenin en teknolojik ve kapsamlı çalışan lider kuruluşu olarak beklentilerin üzerinde taşımacılık hizmetleri sunmaktır amacımız.

Zaman taşımacılık Zeytinburnu tır nakliyat hizmeti sunmaktadır. Zeytinburnunundan Şehiriçi ve Şehirlerarası Tır nakliyat ihtiyaçlarınıza geniş araç portföyüyle hizmet vermektedir.

Firmamızın politikası en uygun fiyat garantisiyle hizmet vermektir. Bizden fiyat teklifi almadan araç tedarik etmeyiniz.

Zeytinburnundan Hakkariye yada Edirne ye Türkiyenin 81 iline tır nakliyat hizmeti sunuyoruz. Malzemeleriniz sigortalı olarak sevk edilmektedir.

Fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan araç tır , kamyon yada kamyonetmi tüm nakliye ihtiyaçlarınıza Zaman taşımacılıkta çözüm mevcuttur.

Tır nakliye hizmetimiz yanı sıra parsiyel taşımacılık hizmetide vermekteyiz 1 koli yada 100 koli parsiyel yükleriniz içinde bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Ürünleriniz adresinizden teslim alınıp belirttiğiniz adrese teslim edilmektedir.

Komple Taşımacılık dünya ülkelerinde FTL olarak anılmaktadır. Bu kısaltmanın anlamı Full Track Load Türkçe karşılığına bakınca bir aracın kamyon, tır vb. yük taşıma kapasitesini tam olarak ağırlık veya hacim kaplayan yük anlamı karşımıza çıkmaktadır. Adı üstünde, eğer bir taşıma aracını tamamen dolduracak bir yük taşıma işleminiz varsa sizin için kullanılması en mantıklı yol komple taşımacılık hizmetidir.