Yurtiçi dağıtım

example graphic

Zaman taşımacılık ikibin yılından beri yurtiçi dağıtım hizmeti vermektedir. Türkiyenin 81 vilayetinde tüm ilçelere mezralara yurtiçi dağıtım hizmeti veriyoruz.

Türkiyenin en geniş acenta ve şube ağı olan zaman taşımacılık yurtiçi dağıtım hizmeti vermektedir. Ucuz yurtiçi dağıtım hizmeti için zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz neden zaman taşımacılıkta ucuz ? çünkü geniş acenta ve şubeleri sayesinde ve geniş araç filosu sayesinde fiyatlarda indirim olarak yansımaktadır.

Türkiyede üreticimisiniz yada ithalatçısınız Türkiyedeki firmalara malzeme sevkiyatınızmı var ama ambarlarla tek tek uğraşmak kargolarla yüksek maliyetle uğraşmak istemiyormusunuz ozaman Türkiye geneli dağıtım hizmetinizi zaman taşımacılığa devredin yüksek maliyetli yüksek işgücü ile uğraşmaktan kurtulun tamamen kendi işinize odaklanın zaman taşımacılık tüm sevkiyat planınızı organize eder.

BİM - A101 - ŞOK - MİGROS - CARREFOUR gibi büyük marketlere sevkiyatınız oluyor ama yüksek ambar ve kargo masraflarından bıktınızmı zaman taşımacılıkla tanışın çok ucuz fiyatlarla zincir market mağazalarına ürünlerinizi sizin için biz teslim edelim.

Yüksek koli , palet , çuval adetleriniz varsa tüm organizasyonu deponuzda planlayarak sevkiyatları hazırlamak adına 1 personelimizi sürekli sizin deponuzda tutuyoruz sevkiyat kısmını biz yerinde planlıyoruz.

Sevkiyatını yaptığımız tüm malzemelerin teslim evraklarını online olarak görebildiğiniz gibi 15 günde bir düzenli olarak teslim evraklarını size online ortamda mail atıyoruz.

Yurtiçi dağıtım konusunda uzman kadromuz ile sıkıntısız bir süreç sizi bekliyor evet farkındayız bugüne kadar başka firmalarda bu işlemleri yaptırdınız ama yüksek maliyetlerle uğraştınız ve istediğiniz verimi alamadınız bunun farkındayız bu sorunlarınızı çözmek için varız.

Zaman taşımacılık müşteri temsilcisi ile görüşmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.