Van muş ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık van muş ambarı hizmeti sunmaktadır. Türkiyenin en uygun fiyatlı van muş ambarı olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Zaman taşımacılık Türkiyenin 81 vilayetinde van muş ambarı hizmeti sunmaktadır. İstanbuldan van ve muşa gidecek yüklerinizi güvenle taşıyoruz başta istanbul , ankara , izmir olmak üzere Türkiyenin heryerinden van ve muşa ambar hizmeti sunmaktayız geniş acenta ve şube ağımız sayesinde ucuz van muş ambarı hizmeti sunmaktayız.

Firmamız van ve muş arasında günlük ring seferler ile hizmet vermektedir vandan muşa ve muştan vana gidecek yüklerinizi ertesi günü teslim ediyoruz.

van muş ambarı fiyat teklifi almak ve adresinize araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Eşyalarınızı kapınızdan alıp van ve muş illerinde kapınıza teslim ediyoruz isteğe bağlı kata ürün çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz mevcuttur.

Firmamız ürünlerinizi adresinizden aldığı andan itibaren sigortalı olarak taşımaktadır ikiyüzbin türklirasına kadar ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

van muş ambarı olarak ofis ve büro taşımacılığı hizmetide vermekteyiz van ve muşa gidecek ofis ve bürolarınızı güvenle itimatla taşımaktayız detaylı bilgi için bize ulaşınız.

van muş ambarı teslimat süresi 48 saattir.

Van muş ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Van ambarı | Muş ambarı