Üzümlü ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Erzincan Üzümlü ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

İstanbul Üzümlü nakliyat ambar hizmetlerimiz haftanın altı günü devam etmektedir. Avrupa yakası ve Anadolu yakası depolarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Adresinizden ürünlerinizi alıp Üzümlü de adrese teslim hizmeti veriyoruz.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden Erzincan Üzümlü ye ve Erzincan Üzümlü den Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbul dan Erzincan Üzümlü ye ve Erzincan Üzümlü den istanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Erzincan Üzümlü den her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki erzincana ürün sevkiyatı yapabilir ama erzincan üzümlü ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün üzümlüye gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük üzümlüye araç çıkışı yapmaktadır.

Erzincan üzümlü ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

erzincan üzümlü teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün erzincan üzümlüde adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Büro ve ofis taşımacılığı

Üzümlü büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. erzincana gidecek ofis ve bürolarınız için yada erzincandan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amüzümlüjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

Üzümlü fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz erzincandan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Üzümlü Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister erzincana gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı erzincana sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Üzümlü Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor erzincana yada erzincandan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Üzümlü parça yük taşımacılığı

Üzümlü parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır erzincan parça yük taşıma hizmeti vermektedir erzincana gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

istanbul erzincan üzümlü ambarı hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimat yapan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler 2 gün içerisinde erzincan üzümlü ilçesinde adrese teslim edilmektedir. Yıllardır güvenin adresi olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Üzümlü nakliyat

Zaman taşımacılık Üzümlü nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Üzümlü nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Üzümlü şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Üzümlü nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Üzümlü ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Üzümlü ilçesine sevk etmekteyiz Üzümlü parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın