Urfa nakliye

example graphic

Zaman taşımacılık urfa nakliye hizmeti vermektedir.

İstanbul başta olmak üzere Türkiyenin 81 ilinden Urfaya nakliye hizmeti vermekteyiz. Malzemelerinizi sigortalı olarak güvenle taşıyoruz. Türkiyenin heryerinden aynı gün ürünlerinizi alıp urfanın tüm ilçelerine 3 gün içerisinde teslim hizmeti veriyoruz. Urfa parsiyel taşımacılık ve urfa komple taşımacılık hizmetimiz mevcuttur.

İstanbulda 10 adet kamyonet ile İstanbulun 39 ilçesinde adresinizden ürün alımı yapmaktayız açık kasa ve kapalı kasa araçlarımızla her türlü yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur.

Kanunen taşınmasında sakınca olmayan yanıcı ve patlayıcı olmayan her türlü malzemenizi güvenle taşıyoruz.

Firmamıza teslim etmiş olduğunuz tüm malzemeleri online kargo takibi bölümünden anlık olarak tüm hareketlerini izleyebilirsiniz.

Adresinizden ürün aldırtmak ve fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Firmamız urfa ambarı ikitelli ve istoç urfa ambarı hizmetleri mevcuttur. ikitellide tüm sanayi sitelerinden adresinizden ürün alımı yapıyoruz istoç ta tüm adalardan ürün alımı yapmaktayız istoç içerisinde sürekli araçlarımız hazır beklemektedir. Hadımköy urfa ambarı hizmetimizde mevcuttur hadımköy bölgesinde sürekli boş araçlarımız mevcuttur istanbul geneli tüm sanayi sitelerinden alım yapmaktayız.

Anadolu yakası tuzlada aktarma merkezimiz mevcuttur.