uludere Ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri şırnak uludere ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden şırnak uludereye ve şırnak uludereden Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbuldan şırnak uludereye ve şırnak uludereden istanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

şırnak uludereden her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki şırnaka ürün sevkiyatı yapabilir ama şırnak uludere ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün uludereye gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük uludereye araç çıkışı yapmaktadır.

şırnak uludere ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

şırnak uludere teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün şırnak uluderede adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

şırnak evden eve

şırnak uludere evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amuluderejlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur şırnak asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

şırnak uludere büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. şırnaka gidecek ofis ve bürolarınız için yada şırnaktan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amuluderejlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

şırnak fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz şırnaktan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister şırnaka gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı şırnaka sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor şırnaka yada şırnaktan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

şırnak parça yük taşımacılığı

şırnak parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır şırnak parça yük taşıma hizmeti vermektedir şırnaka gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

istanbul şırnak uludere ambarı hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimat yapan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler 2 gün içerisinde şırnak uludere ilçesinde adrese teslim edilmektedir. Yıllardır güvenin adresi olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın