Tuzla Ankara ambarı

example graphic

Tuzla Ankara ambarı firmamız siz değerli müşterilerimize günlük araç çıkışlarıyla hizmet vermektedir.

Türkiyenin en eski Tuzla Ankara ambarı firması olmaktan dolayı siz değerli firmalara bizden ilk kez hizmet alacak firmalara %10 hoş geldin indirim kampanyası ile hoşgeldiniz diyoruz.

Tuzla Ankara ambarı olarak her gün Tuzla dan Ankara ya ve Ankara dan Tuzla ya karşılıklı ring seferler ile hizmet veriyoruz.

Firmaların ürün satışlarında nakliye maliyetleri oldukça önemli bir yer tutmaktadır firmamız bunun farkında olduğundan ötürü en uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermektedir.

Sürekli olarak nasıl daha ucuza siz değerli müşterilerimize hizmet veririz düşüncesiyle maliyetleri sürekli minimum seviyede tutup gereksiz reklam kampanyalarından kaçınarak hizmet fiyatlarını minimum düzeyde tutuyoruz.

Siz değerli müşterilerimizin malzemelerinin değerini bildiğimiz için taşımakta olduğumuz tüm malzemeleri sigortalı olarak sevk ediyoruz.

Firmamız adet ayrımı yapmaksızın İstanbul un tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yaparak Ankara da tüm ilçelere adrese teslim hizmeti sunmaktayız.

Firmamıza teslim ettiğiniz tüm malzemelerin takibini online olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bizden fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Firmamız İstanbul şehir içi ve Ankara şehir içi nakliye hizmetleride vermektedir en ucuz şehir içi nakliyat hizmetleri için bizi arayınız.

Ankara ambar kargo hizmetlerinde Zamanında teslimat hizmeti için Zaman taşımacılık söz verdiği gibi hizmet sunmaktadır.

Acil gönderileriniz için Ankara ambar firmamız bugün firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler ertesi gün sabah erkenden Ankara da adrese teslim hizmeti vermektedir bu hizmet de fiyatlar değişkenlik gösterebilmektedir.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayınız.