Tutak ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Ağrı Tutak ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

İstanbul Tutak nakliyat ambar hizmetlerimiz haftanın altı günü devam etmektedir. Avrupa yakası ve Anadolu yakası depolarımız ile sizlere hizmet veriyoruz. Adresinizden ürünlerinizi alıp Tutak da adrese teslim hizmeti veriyoruz.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden Ağrı Tutaka ve Ağrı Tutak dan Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbul dan Ağrı Tutaka ve Ağrı Tutak dan istanbula her gün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Ağrı Tutak dan her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki ağrıya ürün sevkiyatı yapabilir ama ağrı tutak ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün tutaka gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük tutaka araç çıkışı yapmaktadır.

Ağrı tutak ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

ağrı tutak teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün ağrı tutakta adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Büro ve ofis taşımacılığı

Tutak büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. ağrıya gidecek ofis ve bürolarınız için yada ağrıdan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amtutakjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

Tutak fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz ağrıdan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Tutak Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister ağrıya gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı ağrıya sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Tutak Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor ağrıya yada ağrıdan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Tutak parça yük taşımacılığı

Tutak parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır ağrı parça yük taşıma hizmeti vermektedir ağrıya gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

istanbul ağrı tutak ambarı hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimat yapan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler 2 gün içerisinde ağrı tutak ilçesinde adrese teslim edilmektedir. Yıllardır güvenin adresi olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Tutak nakliyat

Zaman taşımacılık Tutak nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Tutak nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Tutak şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Tutak nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Tutak ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Tutak ilçesine sevk etmekteyiz Tutak parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın