Tokat Amasya ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık firmamız ikibin yılından beri Tokat Amasya ambarı hizmeti vermektedir. Firmamızın tercih nedeni yıllardır özveri ve güvenle tokat amasya ambar hizmeti veriyor olmamızdan kaynaklanmaktadır

İstanbulun 39 ilçesinden adresinizden ürün alımı yapıp tokat ve amasya illerinin tüm ilçelerine adrese ürün teslimatı yapmaktayız.

Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 arayabilirsiniz.

Tokat amasya ambarı olarak firmamız tüm personeli tokat ve amasya yerel halkından oluşmaktadır. Tüm personelimiz düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır hiç bir personelimiz yetkisiz iş yapmamaktadır örneğin forklift ehliyeti olmayan birisi depolarımızda forklift süremez tüm şehir içi ve şehirlerarası ürün sevk eden şoförlerimizin src psikoteknik ve benzeri tüm gerekli evrakları mevcut olup istanbuldan tokat ve amasyaya yükleriniz güvenle taşınmaktadır.

Tokat amasya ambar firması seçerken en önemli dikkat etmeniz gereken nokta firmanın yetki belgelerini kontrol etmek olmalıdır yetki belgesiz taşımacılık yaptırmamanızı önemle rica ederiz.

Zaman taşımacılık Tokat Amasya ambarı olarak sürekli gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurabilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz teknolojilerimiz hakkında bilgiler sayfanın alt kısmında detaylı olarak yazmaktadır.

İstanbuldan Tokat ve Amasyaya hergün aktarmasız direk seferlerle karşılıklı olarak araçlarımız çalışmaktadır.

Firmamız tokat ve amasya illerine parsiyel taşımacılık ve komple taşımacılık hizmetleri vermektedir ister 1 koli ister 100 koli olsun tüm yükleriniz itina ile taşınır.

iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayınız.

Tokat ambarı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Amasya ambarı hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayınız.

Parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için buraya tıklayınız.

Tokat Amasya parsiyel taşımacılık

Tokat Amasya parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Tokat Amasya parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Tokat Amasya komple taşımacılık

Tokat Amasya komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Tokat Amasya komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden Tokat Amasya ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık istanbulda 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak istanbul depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma