şehir içi nakliye işi

example graphic şehir içi nakliye işi arayıp durmaya son Zaman taşımacılık şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktadır en uygun fiyat garantisiyle hizmet veriyoruz. önce şehir içi nakliye firmalarını araştırın sonra bizden fiyat alın en uygun fiyatı bizden alacağınıza emin olabilirsiniz. bunun sebebi öz mal araçlarımız tecrübeli personelimiz müşteri portföyümüzdür.

15 adet öz mal kamyonet ve 5 adet öz mal kamyonumuz ile şehiriçi nakliyat hizmeti veriyoruz.

ihtiyacınıza özel çözümler sunuyoruz kapalı kasa ve açık kasa kamyonetlerimiz mevcuttur ürün ve eşyalarınız için hangi tip araç lazımsa o tip araçlar sevk ediyoruz.

ister 1 koli ürününüz olsun ister 100 koli ister 1 çuval ürününüz olsun ister 100 çuval şehiriçi ürünlerinizi taşıyoruz.

isterseniz kapıdan kapıya taşıyoruz isterseniz ürünlerinizi kata çıkarıyoruz.

eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz 200.000.00 TL ye kadar ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

Büro ve ofis taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bizi arayınız.

şehir içi taşınacak evinizmi var evden eve taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bize ulaşınız.

iletişim telefon : 0551 1178 16 06

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

 

Depolama

Zaman taşımacılık 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

şehiriçi nakliye