Rize nakliyat

example graphic

Rize nakliyat firmamıza hoşgeldiniz. Türkiyenin en uygun ve en ucuz fiyatlı Rize nakliyat firmasıyız.

Türkiyede onlarca belki daha fazla belki 100 tane rize nakliyat firması mevcut Rize nakliyat firmaları ararken internetin uçsuz bucaksız dünyasında yokolup gitmeyin uygun fiyatlı rize nakliyat firmasını bulmuş durumdasınız evet belki sizin için çok iddialı bir cümle gibi görünebilir ama gerçekler bu yönde ilk önce rize nakliyat firmalarından fiyat teklifi alın en son bize ulaşın bizden alacağınız fiyat teklifi en uygunu olduğunu sizde göreceksiniz.

Diyeceksinizki sizin farkınız ne sizde neden fiyatlar ucuz firmamızın tüm şehiriçi ürün toplama ve dağıtım araçları öz malıdır firmamıza kayıtlı araçlardan oluşmaktadır geniş müşteri portföyümüzüde işin içine katınca sürümden kazanıyoruz çok müşterimiz olabilir ama profesyönel ekibimiz sayesinde nakliyat işlerini gayet sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz operasyonel personelinden şoförüne kuryesine muhasebecisine müdürlerine kadar tüm kadromuz özenle seçilmiş kişilerden oluşmaktadır tüm personellerimizi 4 ayda bir yılda 3 kez konusunda uzman firmalardan eğitimler verdirtmekteyiz atalarımızın dediği gibi müşteri velinimetimizdir rize nakliyat müşterileri herzaman haklıdırlar. Diğer firmalarda göremeyeceğiniz şekilde tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur kuryelerimiz ürünlerinizi şehiriçi ürün toplama ve dağıtım araçlarında ürünlerinizi eşyalarınızı araçlara düzgün ve zarar görmeyecek şekilde yüklemektedirler. rize nakliyat olarak firmamız kurumsal taşımacılık hizmetide vermektedir resmi kurumlar yada özel şirketler yada kurumdaki 1 departman taşınması gibi konularda bizi arayın biz sizin için tüm taşınma işlemlerini uzman personelimizle halledelim.

Firmamız şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır rize şehiriçi nakliyat ve rize şehirlerarası nakliyat hizmeti veriyoruz. rizeden Türkiyenin herhangi bir iline gidecek eşyanızı geniş acenta ve şu be ağımız sayesinde günlük sevkiyatlar yapmaktayız Türkiyenin neresi olursa olsun en uzak bölge dahil en geç 3 gün içerisinde ürünlerinizi teslim ediyoruz. Firmamıza teslim ettiğiniz tüm ürünler kaskolu olarak taşınmaktadır rize nakliyat yükleriniz adresinizden alındığı andan itibaren kasko yapılmaktadır kırılma dökülme kaybolma gibi her türlü zarar ve ziyana karşı güvendedir.

rize nakliyat yükleriniz 1 kolide olsa 200 kolide olsa 1 çuvalda olsa 200 çuvalda olsa taşıyoruz malzeme adeti ayırt etmeksizin taşımaktayız.

Firmamızın tüm araçları öz maldır kiralık araç kullanmamaktadır. Tüm araçlarımızın şoförleri e ve d sınıfı ehliyetlere sahiptir tüm şoförlerimizin src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur. Tüm ürün toplama ve dağıtım araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur neden kurye var araçlarınızda diye soracak olursanız yükleriniz araçlarımıza düzgün hasar görmeden istif edilsin diye varlar.

Adresten alım

0551 178 16 06 numaralı telefona sipariş verdiğiniz andan itibaren maksimum 1 saat içerisinde adresinize araç yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Kaskolu taşımacılık

Ürünlerinizi adresinizden aldığımız andan itibaren kasko yapıyoruz teslim edildiği ana kadar kaskolu taşınmaktadır. Yükünüz kaskolansın kafanız rahat etsin.

Araç filosu

rize nakliyat firmamızın rize şehiriçi ürün toplama ve dağıtım için 10 kamyon , 10 kamyonet ve 10 ducato aracı bulunmaktadır. Her türlü eşyanıza uygun aracımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur.

Büro ve ofis taşımacılığı

rizeye gidecek yada rizeden göndereceğiniz yada rize şehiriçi gidicek büro ve ofis malzemelerinizmi var firmamız ambalajlayarak tüm malzemelerinizi kaskolayarak hızla sevk edip teslimat adresine kurmaktadır.

Rize depolama hizmeti

Firmamızın rizede 30.000.00 m2 antreposu mevcuttur depolama hizmetleri için bize ulaşınız.

Rize asansörlü taşımacılık

Firmamızın asansörlü taşımacılık aracı mevcuttur rize içinde asansörlü taşımacılık hizmetimi lazım bize ulaşın 1 saat içerisinde asansörlü aracımızı adresinize ulaştıralım.

Rize kurumsal taşımacılık

rize nakliyat olarak rize kurumsal taşımacılık hizmeti vermekteyiz kurumunuzun komple taşınmasımı gerekmekte yada kurumunuzun 1 departmanımı taşınacak uzman personelimizle kurumunuzu yada departmanınızı istediğiniz ilçeye yada şehire taşıyalım siz koltuğunuza yaslanın biz bütün işlemleri halledelim.

Acil Rize nakliyat

Acil taşınması gereken yükünüzmü var bu gibi durumlar için sürekli 1 aracımız hazırda beklemektedir size bir telefon kadar uzağız 24 saat arayabileceğiniz telefon numarası 0551 178 16 06 günün her saati acil nakliyat için arayabilirsiniz.

Bursa Rize nakliyat

Bursa Rize nakliyat firmamız her gün karşılıklı tır ve kamyonlar ile yükünüzü taşımaktayız. Bursa Rize arası parsiyel ve komple yükünüzü en uygun fiyatlar ile taşıyoruz parça adedi ayırt etmeksizin Bursa ve Rize ilimizin tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz yine Bursa ve Rize ilimizin tüm ilçelerine adrese teslimat hizmeti sunuyoruz. Güvenilir taşımacılıkta tek tercihiniz Zaman taşımacılıkdır firmamız tüm ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir kırılmaya dökülmeye kazaya karşı tüm ürünleriniz güvencemiz altındadır.

Ankara Rize nakliyat

Ankara Rize nakliyat firmamız her gün karşılıklı tır ve kamyonlar ile yükünüzü taşımaktayız. Ankara Rize arası parsiyel ve komple yükünüzü en uygun fiyatlar ile taşıyoruz parça adedi ayırt etmeksizin Ankara ve Rize ilimizin tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz yine Ankara ve Rize ilimizin tüm ilçelerine adrese teslimat hizmeti sunuyoruz. Güvenilir taşımacılıkta tek tercihiniz Zaman taşımacılıkdır firmamız tüm ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir kırılmaya dökülmeye kazaya karşı tüm ürünleriniz güvencemiz altındadır.

İstanbul Rize nakliyat

İstanbul Rize nakliyat firmamız her gün karşılıklı tır ve kamyonlar ile yükünüzü taşımaktayız. İstanbul Rize arası parsiyel ve komple yükünüzü en uygun fiyatlar ile taşıyoruz parça adedi ayırt etmeksizin İstanbul ve Rize ilimizin tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz yine İstanbul ve Rize ilimizin tüm ilçelerine adrese teslimat hizmeti sunuyoruz. Güvenilir taşımacılıkta tek tercihiniz Zaman taşımacılıkdır firmamız tüm ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir kırılmaya dökülmeye kazaya karşı tüm ürünleriniz güvencemiz altındadır.

Tekirdağ Rize nakliyat

Tekirdağ Rize nakliyat firmamız her gün karşılıklı tır ve kamyonlar ile yükünüzü taşımaktayız. Tekirdağ Rize arası parsiyel ve komple yükünüzü en uygun fiyatlar ile taşıyoruz parça adedi ayırt etmeksizin Tekirdağ ve Rize ilimizin tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz yine Tekirdağ ve Rize ilimizin tüm ilçelerine adrese teslimat hizmeti sunuyoruz. Güvenilir taşımacılıkta tek tercihiniz Zaman taşımacılıkdır firmamız tüm ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir kırılmaya dökülmeye kazaya karşı tüm ürünleriniz güvencemiz altındadır.

rize nakliyat araçlarımızdan bir kaçı