Parça eşya taşıma

example graphic

Zaman taşımacılık uzun yıllardır parça eşya taşıma hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin zaman taşımacılığı seçmesindeki başlıca sebep parça eşya taşımacılığı yaptığı araç sayısındaki fazlalıktır en ucuz parça eşya taşımacılığı hizmetini zaman taşımacılık vermektedir.

Taşınacak parça eşyanız varsa hemen fiyat teklifi almak ve adresinize araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Parça eşya taşıma hizmetlerimizi portföyümüzdeki 20 adet açık kamyonet 10 adet kapalı kamyonet 10 adet ducato ve 20 adet kamyon ile vermekteyiz geniş araç portöfyümüz sayesinde siz değerli müşterilerimize ucuz parça eşya taşıma hizmeti sunmaktayız.

Parça eşya taşıma fiyatları eşyanın ebatı ağırlığı gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Parça eşyanın nereden alındığı nereye teslim edileceği gibi sorulara cevap bulabilmemiz gerekmektedir sizlere parça eşya taşıma fiyatı verebilmemiz için zaman taşımacılık müşteri temsilcileri 7/24 telefonun ucunda aramanızı beklemektedirler.

Parça eşya yükleriniz için firmamıza alım bildirdiğiniz andan itibaren 30-45 dakika gibi kısa sürede bölgelerde malzeme toplayan araçlarımızı adresinize yönlendirmekteyiz.

Nerelere hizmet veriyoruz ; istanbuldan ankaraya , izmirden adanaya , bursadan malatyaya , edirneden karsa , hakkariden kocaeliye gibi geniş yelpazeye hizmet vermekteyiz Türkiyenin 81 vilayetine parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz.

Parça eşya taşıma hizmetlerimizi sigortalı olarak vermekteyiz taşımakta olduğumuz tüm yükleri sigortalayıp öyle sevk etmekteyiz sigorta yapmadan hiç bir ürünün sevkiyatı yapılmamaktadır 200.000.00 tl ye kadar parça eşyalarınız sigortalanmaktadır daha yüksek meblalı parça eşyalarınız için sigorta hizmetini kendiniz yapmanız gerekmektedir.

Firmamızın tüm personelleri parça eşya taşıma konusunda uzmandır sürekli olarak eğitime tabi tutulmaktadırlar personellerimiz sürekli teknolojiyi takip eden nakliye sektörüyle bütünleştiren bir firmadır zaman taşımacılık.

Firmamız parça eşya taşıma konusunda 1 standart taşıma hizmeti vermektedir 1 de acil parça eşya taşıma hizmeti vermektedir acil parça eşyalarınız için kamyonet ve kamyonlarımızla araçlar dolmasa dahi hemen yola çıkartılıp sevkiyata gönderilmektedir acil parça eşyalarınız olması durumunda özellikle müşteri temsilcilerimize belirtmeyi unutmayınız.

www.zamantasimacilik.com online kargo takibi bölümünden firmamıza teslim ettiğiniz tüm malzemeleri online olarak tüm hareketlerini izleyebilirsiniz. Ekrana giriş yapabilmek için müşteri temsilcilerimizden kullanıcı adı ve şifre talep etmeyi unutmayınız.

ucuz parça eşya taşıma hizmetimizden faydalanmak için bizi arayın fiyat teklifi alın bizi aramadan önce lütfen önce diğer firmalardan fiyat teklifi alınız göreceksinizki en ucuz parça eşya taşıma hizmetini zaman taşımacılık veriyor.