osmaniye kargo

example graphic

osmaniye kargo uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle osmaniyeden tüm Türkiyeye kargo hizmeti vermekteyiz. Türkiyenin 81 ilinde bulunan osmaniye kargo şubeleri aracılığıyla tüm il ve ilçelere teslimatımız vardır.

osmaniye kargo ürünlerinizi adresinizden teslim alır adresinize teslim eder. Geniş araç filomuz sayesinde her türlü yükünüzü itina ile taşıyoruz yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa kapalı kasa uzun şase ve kısa şase olmak üzere geniş araçlarımızla hizmet sunuyoruz.

Adresten alım için bildirim yaptığınız andan itibaren 30 dakika gibi kısa bir sürede adresinize araç yönlendirilmesi yapılmaktadır.

0551 178 16 06 numaralı telefondan osmaniye kargo şubesine ulaşabilirsiniz.

Hafta için 09:00 ila 12:00 arasında tüm gönderileriniz %25 daha ucuza gönderilmektedir.

Türkiyenin doğu anadolu bölgesi teslimat süremiz 2 gündür diğer tüm bölgeler teslimat süremiz 1 gündür zaman kargo herzaman zamanında teslimat yapar.

Büyük eşya kargo

Büyük eşyalarınızmı var taşınacak sizin için büyük eşya kargo hizmeti başlattık büyük eşya kargo sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

En ucuz kargo

Geniş acenta ve şube ağımız sayesinde en ucuz kargo fiyatları zaman kargoda size bir telefon kadar uzağız.

osmaniyeden Türkiyenin heryerine

osmaniyeden karsa , hakkariden osmaniyeye , istanbuldan osmaniyeye , osmaniyeden antalyaya Türkiyenin 81 vilayetinde zaman kargo yanı başınızda.

Sigortalı taşımacılık

osmaniye kargo ürünlerinizi sigortalayarak taşımaktadır ürünleriniz kapınızdan alındığı andan itibaren sigorta kapsamına alınmaktadır.

Zaman kargonun verdiği hizmetlerden bazıları ; parsiyel kargo taşıma , komple kargo taşıma , ofis taşımacılığı , ev eşyası taşımacılığı , beyaz eşya taşımacılığı kargo hizmetlerimizden sadece bir kaçıdır.

Kargo nedir ? Tek parçada en fazla yüz kilogramı geçmeyen genellikle ambalaj ve kap içerisinde olan küçük boyutlu koli, sandık, paket gibi parça eşyadır.

Yukarıda kargo nedir kelime anlamını anlatmaya çalıştık ama zaman kargo tüm bu standart kargo anlayışına son vererek kargonuzun boyutu ağırlığı büyüdüğü takdirde Ambar ve Lojistik bölümünü devreye sokarak teslimatınızı sorunsuz sağlıyoruz.

GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Teslim evrağı

Zaman Kargo olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman Kargo olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

 

Depolama

Zaman Kargo 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

 

Depolama

Zaman Kargo olarak depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden osmaniye kargo ?

Neden Zaman kargoyu tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Kargo fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 gün 24 saat online takip / ürünlerinizi kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.