Niğde ambarı ikitelli

example graphic

Zaman taşımacılık niğde ambarı ikitelli bölgesinde ambar hizmeti vermektedir. Türkiyenin en güvenilir ambarları sıralamasında birinci sıraya bizi layık gördüğünüz için teşekkürler Türkiye.

İkitelli bölgesinde 10 araçla yüklerinizi topluyoruz hergün 3 tır ve 2 kamyon ile niğdeye yüklerinizi taşımaktayız en fazla araç çıkartan firmalar sıralamasında ilk 3 e girdiğimiz için siz değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

ikitellideki tüm sanayi sitelerinden ürün alımı yapıyoruz kargolarınızı adresinizden alıyoruz niğdede adresinize teslim ediyoruz.

Fiyat teklifi almak ve araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

emtiyalarınızı niğdeye sigortalı olarak taşıyoruz.

Herhangi bir fark talep etmeksizin sevk ettiğimiz tüm malzemeleri sigortalayarak sevk etmekteyiz ürünleriniz sigortalı kafanız rahat bir şekilde malzemenizin teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

ikitelli bölgesinde 1 kolide olsa 100 kolide ürününüz olsa adresinizden alım yapıyoruz diğer firmalar gibi adresten alım için herhangi bir fark ücreti talep etmiyoruz.

Niğde ambar yüklerinizi ikitellide 10 kamyon , 10 ducato ve 10 kamyonet ile adresinizden topluyoruz açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hertürlü yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur. Adresten alım bildirdiğiniz andan itibaren istanbulun avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçeden 45 dakika gibi kısa sürede adresinize araç yönlendirmesi yapmaktayız. Araçlarımızı kullanan tüm şoförlerimizin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik gibi tüm belgeleri mevcuttur. Tüm araçlarımızda kurye vardır ürünleriniz şehiriçi araçlarına düzgün istiflenebilmesi tıra aktarmada zarar görmemesi için kuryelerimiz sürekli yükünüzün yanındadır.

Niğdeye gidecek ürünleriniz için kargo firmalarına yüksek maliyetlerle ürünlerinizi teslim etmeyin zaman taşımacılıktan fiyat teklifi alın uygun fiyata niğdeye yüklerinizi taşıyalım.