Yenişehir ambarı

Yenişehir haritası Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Mersin Yenişehir ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.
Her firma belki mersine ürün sevkiyatı yapabilir ama Yenişehir ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün Yenişehire gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük Yenişehire araç çıkışı yapmaktadır.
Ürünlerinizi istanbuldan mersin Yenişehire hergün kamyon ve tırlarımızla sevk ediyoruz / Türkiyenin tüm şehirlerinden mersin Yenişehire nakliye hizmeti veriyoruz.
Yenişehir ambar yüklerinizi istanbulda avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçeden 10 adet kamyon , 10 adet kamyonet ve 10 adet ducato ile günlük toplayıp Yenişehire sevk ediyoruz hergün istanbuldan Yenişehire sevkiyatımız vardır.
Geniş şube ve acenta ağımız sayesinde çapraz sevkiyatlarınızıda yapıyoruz uygun fiyatla.
mersin Yenişehirden her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz
Yenişehirden Turkiyenin 81 iline kargolarızı , urunlerinizi sevk ediyoruz detayli bilgi icin bize ulaşınız
istanbuldan Yenişehire hergün tır ve kamyonlarla ürünlerinizi sevk ediyoruz.
Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.
0551 178 16 06 numaralı telefondan Zaman Taşımacılık müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.
Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız..
Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır
Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin
GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz
Yenişehir evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız ambalajlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur
Yenişehir büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. / eşyalarınız ambalajlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Yenişehir parsiyel taşımacılık

Yenişehir parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Yenişehir parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Yenişehir komple taşımacılık

Yenişehir komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Yenişehir komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

Yenişehir nakliyat

Zaman taşımacılık Yenişehir nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Yenişehir nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Yenişehir şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Yenişehir nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Yenişehir ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Yenişehir ilçesine sevk etmekteyiz Yenişehir parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.
Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık mersinde 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak mersin depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık Yenişehir ambarı

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma