Marmara ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık Marmara ambarı olarak Marmara bölgesinde bulunan tüm şehirler arası ambar , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. 2000 yılından beri tüm Marmara bölgesi şehirlerine ambar hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Marmara bölgesinde hizmet verdiğimiz şehirler ; İstanbul , Edirne , Kırklareli , Tekirdağ , Çanakkale , Kocaeli , Yalova , Sakarya , Bilecik , Bursa ve Balıkesir

Firmamız İstanbul Hadımköy merkezli firmadır İstanbul dan Marmara bölgesindeki tüm şehirlere günlük ambar hizmeti vermekteyiz.

Marmara bölgesindeki tüm şehirlere ertesi gün teslimatlı hizmet veriyoruz acil yükünüz olması durumunda kamyonet yada kamyon ile aynı gün teslimatlı hizmetimizde mevcuttur.

Ürünlerinizi sigortalı olarak güvenli bir şekilde taşıyoruz 200.000.00 TL ye kadar gönderileriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

Ambar firmaları

Marmara ambar firmanızda sıkıntılarmı yaşıyorsunuz ? Ürünleriniz yolda zararmı görüyor yada ürünlerinizmi kayboluyor ambar firmanız sizinle yeteri kadar ilgilenmiyormu yada araç talep ediyorsunuz zamanında araç gelmiyormu ? Zaman taşımacılıkla çalışmaya başladığınız gün bu problemlerin hepsini bir kenara bırakacaksınız Zaman taşımacılıktan araç talep ettiğiniz andan itibaren maksimum 1 saat içerisinde adresinize araç yönlendirilir eşyalarınız zarar görmesin diye tüm şehiriçi ürün toplama araçlarımızda kuryelerimiz bulunur.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden Adana ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.

Marmara parsiyel taşımacılık

Marmara parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Marmara parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Marmara komple taşımacılık

Marmara komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Marmara komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

Online kargo takibi

Gönderilerinizi firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren tüm hareketlerini online olarak izleyebilirsiniz. Malzemeleriniz teslim edildikten sonra teslim evrağını online olarak görebilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Kargolarınızı , ürünlerinizi kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Marmara nakliyat

Zaman taşımacılık Marmara nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Marmara nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Marmara şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Marmara nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Marmara bölgesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Marmara bölgesine sevk etmekteyiz Marmara parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.