Mardin ambarı Zeytinburnu

Mardin Haritası Zaman taşımacılık mardin ambarı Zeytinburnu bölgesinde kargolarınızı adresinizden teslim alıp mardinin tüm ilçelerine adresinize teslim hizmeti vermektedir. Kapıdan kapıya teslim hizmetinde öncü firma.
Kargolarınızı istanbulun avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 20 adet kamyonet ve 20 adet kamyon ile açık kasa ve kapalı kasa uzun şase ve kısa şase araçlarımızla adresinizden alıyoruz mardinde adresinize teslim ediyoruz. Mardin ambarı Zeytinburnu bölgesinde öncü firmayız adresinizden 1 saat içerisinde ürünlerinizi teslim alıyoruz.
Alanında uzman personellerle hizmet veriyoruz tüm personellerimiz gerekli belgelere haizdir Üst düzey yöneticilerimiz üdy4 belgeli personellerdir orta düzey yöneticilerimiz ody4 belgeli personellerdir. Ağır vasıta şoförlerimiz E ve D ehliyetlerine sahiptir SRC ve PSİKOTEKNİK gibi gerekli tüm belgeleri mevcuttur. Depolarımızda çalışan forkliftleri asla forklift ehliyeti olmayan personellere kullandırtmayız kurallara mutlak riayet firmamızın genel prensibidir.
Adresinize ürün almaya şoför ile birlikte kuryede gelmektedir kapınıza gelen kuryeler bizim müşterilerimiz ile olan yüzyüze görüşme personelimizdir bu yüzden kuryerlerimizi ve şoförlerimizi sürekli eğitime tabi tutarız.
Müşteri velinimetimizdir prensibi yıllar yılı bizde geçerliliğini korumuştur korumayada devam edecektir.
Zaman taşımacılık mardin ambarı Zeytinburnu bölgesinde teknolojinin tüm velinimetlerinden faydalanmaktadır. şehiriçi ürün toplama ve şehirlerarası mardine yük götüren kamyon ve tırlarımızda araç takip cihazları mevcuttur araçlarımız sürekli kontrol altında tutulmaktadır.
kargonuz kuryemiz tarafından kapınızdan alındığı andan itibaren kolileriniz barkodlanarak merkeze bilgi akışı sağlanmaktadır barkodlamanın bir diğer önemide kolilerinizin kaybolma karışma ihtimalinide yok ediyor
Online kargo takibi sistemi sayesinde ürünlerinizin akıbetini nerede olduğunu anlık olarak görebilmektesiniz.
size bir telefon kadar yakınız fiyat teklifi almak ve araç talep etmek için bizi arayın
0551 178 16 06 zaman taşımacılık iletişim telefonudur.
Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın
Zaman Taşımacılık = Mardin ambarı Zeytinburnu
GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık Adanada 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak Adana depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Mardin ambarı Zeytinburnu

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma