Komple tır taşımacılığı

example graphic

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri komple tır taşımacılığı hizmeti vermektedir. Türkiyenin neresine olursa olsun komple tır yüklerinizi güvenle taşıyalım.

Komple tır taşımacılığı firmaları arasında en uygun fiyatı sunmaktayız en uygun fiyat garantisiyle hizmet verebilmemizin başlıca nedeni geniş tır filomuzun oluşundan kaynaklanmaktadır.

İstanbuldan Karsa , Edirneden Sivasa , Malatyadan İzmire , Hakkariden Tekirdağa Türkiyenin heryerine komple tır taşımacılığı hizmeti veriyoruz.

Komple tır yüklerinizi sigortalı olarak taşıyoruz tüm gönderileriniz sigortalı taşınmaktadır 200 bin tl ye kadar yüklerinizi sigortalıyoruz daha yüksek meblalı yükleriniz için sigorta işlemini sizin kendiniz yapmanız gerekmektedir.

Komple tır yükleriniz için fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Türkiyenin en teknolojik ve kapsamlı çalışan lider kuruluşu olarak beklentilerin üzerinde taşımacılık hizmetleri sunmaktır amacımız.

Yenilikçi, yaratıcı ve kuruma güvenen ekibimizle, en ileri teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını artıran programlı Taşımacılık hizmetleri sunmaktır

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.