Komple taşımacılık nedir

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri tüm Türkiyeye komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Zaman Taşımacılık yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle komple yük taşımacılığında tercih edeceğiniz ilk firmadır.

Komple taşımacık nedir ?

Komple Taşımacılık dünya ülkelerinde FTL olarak anılmaktadır. Bu kısaltmanın anlamı Full Track Load Türkçe karşılığına bakınca bir aracın kamyon, tır vb. yük taşıma kapasitesini tam olarak ağırlık veya hacim kaplayan yük anlamı karşımıza çıkmaktadır. Adı üstünde, eğer bir taşıma aracını tamamen dolduracak bir yük taşıma işleminiz varsa sizin için kullanılması en mantıklı yol komple taşımacılık hizmetidir

Bu hizmetin avantajlı olmasının nedeni ise normal şartlarda parça parça nakliye hizmetiyle göndereceğiniz bir eşyanın tek seferde hiç durmadan gideceği yere taşınması işlemidir. Komple taşımacılık hizmeti size maliyet zaman ve hız açısından avantaj kazandıracaktır.

Komple taşımacılık hakkında fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz yada whatsapp tan yazabilirsiniz.

Komple taşımacılık hizmetlerimizle ilgili fiyat teklifi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşınız.