kırşehir nakliyat ambarı

kırşehir haritası kırşehir nakliyat ambarı hizmetinizi siz değerli müşterilerimize ikibin yılından beri vermekteyiz. Firmamız kurulduğu günden bugüne dek sürekli olarak teknolojiyi benimseyerek çalışmaktadır.
Online kargo takip tüm müşterilerimize standart olarak sunulmaktadır müşteri temsilcilerinden talep edeceğiniz kullanıcı adı ve şifre ile kargonuzun akıbetini sürekli takip edebilirsiniz.
0551 178 16 06 numaralı telefondan kırşehir ambar müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.
ürünleriniz herhangi bir fark bedeli vs talep edilmeksizin istanbulun 39 ilçesinde adresinizden teslim alınmaktadır hadımköy , ikitelli , bağcılar , eminönü , tuzla , kadıköy , fatih , silivri , büyükçekmece , bayrampaşa , istoç , habipler , sultangazi , sultanbeyli dahil tüm ilçelerden adresten ürün alımı ve adrese ürün teslimatı yapıyoruz.
Eşyalarınız tıra yüklenmeden önce sigorta kapsamına alınarak hertürlü kaza belaya karşı sigortalanıyor. Ürünleriniz müşterinize teslim edilirken teslim tutanağı müşterinize imzalatılıyor yine ürünler sizin adresinizden alınırken barkodlanarak kaybolma karışma gibi konuların önüne geçiyoruz.
istanbuldan kırşehire ve kırşehirden istanbula hergün karşılıklı araçlarımızla yüklerinizi itina ile taşıyoruz.
istanbul şehiriçi ürün toplama araç filomuz 10 adet kamyonet 5 adet kamyon ile siz değerli müşterilerimizin ürünlerini adreslerinden alıyoruz. Açık ve kapalı uzun ve kısa şase araçlarımız mevcuttur yükünüze uygun ölçülerde araç temin edilebilmektedir.
kırşehir ilimizin tüm ilçelerine ürün teslimatı yapıyoruz. kırşehirin tüm ileçelerine ürün teslimatı yaptığımız gibi tüm ilçelerden ürünlerinizi alıp istanbulda adresinize teslim ediyoruz.
 
istanbul kırşehir ambarı hizmeti vermekteyiz.