Kayseri nakliyat

example graphic

Kayseri nakliyat firmamıza hoşgeldiniz. Türkiyenin en uygun ve en ucuz fiyatlı Kayseri nakliyat firmasıyız.

Türkiyede onlarca belki daha fazla belki 100 tane kayseri nakliyat firması mevcut Kayseri nakliyat firmaları ararken internetin uçsuz bucaksız dünyasında yokolup gitmeyin uygun fiyatlı kayseri nakliyat firmasını bulmuş durumdasınız evet belki sizin için çok iddialı bir cümle gibi görünebilir ama gerçekler bu yönde ilk önce kayseri nakliyat firmalarından fiyat teklifi alın en son bize ulaşın bizden alacağınız fiyat teklifi en uygunu olduğunu sizde göreceksiniz.

Diyeceksinizki sizin farkınız ne sizde neden fiyatlar ucuz firmamızın tüm şehiriçi ürün toplama ve dağıtım araçları öz malıdır firmamıza kayıtlı araçlardan oluşmaktadır geniş müşteri portföyümüzüde işin içine katınca sürümden kazanıyoruz çok müşterimiz olabilir ama profesyönel ekibimiz sayesinde nakliyat işlerini gayet sorunsuz bir şekilde sürdürmekteyiz operasyonel personelinden şoförüne kuryesine muhasebecisine müdürlerine kadar tüm kadromuz özenle seçilmiş kişilerden oluşmaktadır tüm personellerimizi 4 ayda bir yılda 3 kez konusunda uzman firmalardan eğitimler verdirtmekteyiz atalarımızın dediği gibi müşteri velinimetimizdir kayseri nakliyat müşterileri herzaman haklıdırlar. Diğer firmalarda göremeyeceğiniz şekilde tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur kuryelerimiz ürünlerinizi şehiriçi ürün toplama ve dağıtım araçlarında ürünlerinizi eşyalarınızı araçlara düzgün ve zarar görmeyecek şekilde yüklemektedirler. kayseri nakliyat olarak firmamız kurumsal taşımacılık hizmetide vermektedir resmi kurumlar yada özel şirketler yada kurumdaki 1 departman taşınması gibi konularda bizi arayın biz sizin için tüm taşınma işlemlerini uzman personelimizle halledelim.

Firmamız şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti sunmaktadır kayseri şehiriçi nakliyat ve kayseri şehirlerarası nakliyat hizmeti veriyoruz. kayseriden Türkiyenin herhangi bir iline gidecek eşyanızı geniş acenta ve şu be ağımız sayesinde günlük sevkiyatlar yapmaktayız Türkiyenin neresi olursa olsun en uzak bölge dahil en geç 3 gün içerisinde ürünlerinizi teslim ediyoruz. Firmamıza teslim ettiğiniz tüm ürünler kaskolu olarak taşınmaktadır kayseri nakliyat yükleriniz adresinizden alındığı andan itibaren kasko yapılmaktadır kırılma dökülme kaybolma gibi her türlü zarar ve ziyana karşı güvendedir.

kayseri nakliyat yükleriniz 1 kolide olsa 200 kolide olsa 1 çuvalda olsa 200 çuvalda olsa taşıyoruz malzeme adeti ayırt etmeksizin taşımaktayız.

Firmamızın tüm araçları öz maldır kiralık araç kullanmamaktadır. Tüm araçlarımızın şoförleri e ve d sınıfı ehliyetlere sahiptir tüm şoförlerimizin src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur. Tüm ürün toplama ve dağıtım araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur neden kurye var araçlarınızda diye soracak olursanız yükleriniz araçlarımıza düzgün hasar görmeden istif edilsin diye varlar.

Adresten alım

0551 178 16 06 numaralı telefona sipariş verdiğiniz andan itibaren maksimum 1 saat içerisinde adresinize araç yönlendirilmesi yapılmaktadır.

Kaskolu taşımacılık

Ürünlerinizi adresinizden aldığımız andan itibaren kasko yapıyoruz teslim edildiği ana kadar kaskolu taşınmaktadır. Yükünüz kaskolansın kafanız rahat etsin.

Araç filosu

kayseri nakliyat firmamızın kayseri şehiriçi ürün toplama ve dağıtım için 10 kamyon , 10 kamyonet ve 10 ducato aracı bulunmaktadır. Her türlü eşyanıza uygun aracımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur.

Büro ve ofis taşımacılığı

kayseriye gidecek yada kayseriden göndereceğiniz yada kayseri şehiriçi gidicek büro ve ofis malzemelerinizmi var firmamız ambalajlayarak tüm malzemelerinizi kaskolayarak hızla sevk edip teslimat adresine kurmaktadır.

Kayseri depolama hizmeti

Firmamızın kayseride 30.000.00 m2 antreposu mevcuttur depolama hizmetleri için bize ulaşınız.

Kayseri asansörlü taşımacılık

Firmamızın asansörlü taşımacılık aracı mevcuttur kayseri içinde asansörlü taşımacılık hizmetimi lazım bize ulaşın 1 saat içerisinde asansörlü aracımızı adresinize ulaştıralım.

Kayseri kurumsal taşımacılık

kayseri nakliyat olarak kayseri kurumsal taşımacılık hizmeti vermekteyiz kurumunuzun komple taşınmasımı gerekmekte yada kurumunuzun 1 departmanımı taşınacak uzman personelimizle kurumunuzu yada departmanınızı istediğiniz ilçeye yada şehire taşıyalım siz koltuğunuza yaslanın biz bütün işlemleri halledelim.

Acil Kayseri nakliyat

Acil taşınması gereken yükünüzmü var bu gibi durumlar için sürekli 1 aracımız hazırda beklemektedir size bir telefon kadar uzağız 24 saat arayabileceğiniz telefon numarası 0551 178 16 06 günün her saati acil nakliyat için arayabilirsiniz.

Bursa Kayseri nakliyat

Bursa Kayseri nakliyat firmamız her gün karşılıklı tır ve kamyonlar ile yükünüzü taşımaktayız. Bursa Kayseri arası parsiyel ve komple yükünüzü en uygun fiyatlar ile taşıyoruz parça adedi ayırt etmeksizin Bursa ve Kayseri ilimizin tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz yine Bursa ve Kayseri ilimizin tüm ilçelerine adrese teslimat hizmeti sunuyoruz. Güvenilir taşımacılıkta tek tercihiniz Zaman taşımacılıkdır firmamız tüm ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir kırılmaya dökülmeye kazaya karşı tüm ürünleriniz güvencemiz altındadır.

Ankara Kayseri nakliyat

Ankara Kayseri nakliyat firmamız her gün karşılıklı tır ve kamyonlar ile yükünüzü taşımaktayız. Ankara Kayseri arası parsiyel ve komple yükünüzü en uygun fiyatlar ile taşıyoruz parça adedi ayırt etmeksizin Ankara ve Kayseri ilimizin tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz yine Ankara ve Kayseri ilimizin tüm ilçelerine adrese teslimat hizmeti sunuyoruz. Güvenilir taşımacılıkta tek tercihiniz Zaman taşımacılıkdır firmamız tüm ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir kırılmaya dökülmeye kazaya karşı tüm ürünleriniz güvencemiz altındadır.

İstanbul Kayseri nakliyat

İstanbul Kayseri nakliyat firmamız her gün karşılıklı tır ve kamyonlar ile yükünüzü taşımaktayız. İstanbul Kayseri arası parsiyel ve komple yükünüzü en uygun fiyatlar ile taşıyoruz parça adedi ayırt etmeksizin İstanbul ve Kayseri ilimizin tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz yine İstanbul ve Kayseri ilimizin tüm ilçelerine adrese teslimat hizmeti sunuyoruz. Güvenilir taşımacılıkta tek tercihiniz Zaman taşımacılıkdır firmamız tüm ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir kırılmaya dökülmeye kazaya karşı tüm ürünleriniz güvencemiz altındadır.

Tekirdağ Kayseri nakliyat

Tekirdağ Kayseri nakliyat firmamız her gün karşılıklı tır ve kamyonlar ile yükünüzü taşımaktayız. Tekirdağ Kayseri arası parsiyel ve komple yükünüzü en uygun fiyatlar ile taşıyoruz parça adedi ayırt etmeksizin Tekirdağ ve Kayseri ilimizin tüm ilçelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz yine Tekirdağ ve Kayseri ilimizin tüm ilçelerine adrese teslimat hizmeti sunuyoruz. Güvenilir taşımacılıkta tek tercihiniz Zaman taşımacılıkdır firmamız tüm ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir kırılmaya dökülmeye kazaya karşı tüm ürünleriniz güvencemiz altındadır.

kayseri nakliyat araçlarımızdan bir kaçı