Kartaş ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık kartaş ambarı Türkiyenin 81 vilayetine ambar hizmeti vermektedir.

Kartaş ambarı olarak istanbul merkezli olarak Türkiyenin 81 vilayetine ambarr hizmeti vermekteyiz.

istanbuldan samsuna , istanbuldan rizeye , istanbuldan mardine , istanbuldan şırnaka , istanbuldan izmire gibi istanbuldan Türkiyenin heryerine nakliye hizmeti kartaş ambarı firmamızdadır.

istanbuldan Türkiyenin herhangi bir yerine gidecek yükleriniz için bizden fiyat teklifi almadan yükünüzü taşıttırmayınız. 0551 178 16 06 numaralı telefonun diğer ucunda zaman taşımacılık müşteri temsilcileri aramanızı bekliyor.

istanbuldan sevkiyatı yapılacak tüm yükleriniz 200.000.00 TL ye kadar sigortalı olarak taşınmaktadır daha fazla maddi değerli yüklerinizin sigortası size aittir.

istanbulda adresten alım için 20 adet kamyon , 20 adet kamyonet ve 20 adet minibüs ile hizmet veriyoruz. Avrupa yakası ve anadolu yakasında depolarımız bulunmaktadır istanbulun 39 ilçesinden adresten alım hizmeti veriyoruz.

Firmamıza teslim ettiğiniz tüm yüklerinizi online kargo takip sistemiyle online olarak takip edebilirsiniz.

Kartaş ambarı herzaman en uygun fiyat garantisiyle hizmet vermektedir.

Kartaş nakliyat

Zaman taşımacılık Kartaş nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Kartaş nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Kartaş şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Kartaş nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Kartaş ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Kartaş ilçesine sevk etmekteyiz Kartaş parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Firmamız komple taşımacılık ve parsiyel taşımacılık hizmetleri vermektedir.