karakeçili Ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri kırıkkale karakeçili ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden kırıkkale karakeçiliye ve kırıkkale karakeçiliden Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbuldan kırıkkale karakeçiliye ve kırıkkale karakeçiliden istanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

kırıkkale karakeçiliden her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki kırıkkaleye ürün sevkiyatı yapabilir ama kırıkkale karakeçili ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün karakeçiliye gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük karakeçiliye araç çıkışı yapmaktadır.

kırıkkale karakeçili ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

kırıkkale karakeçili teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün kırıkkale karakeçilide adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

kırıkkale evden eve

kırıkkale karakeçili evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amkarakeçilijlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur kırıkkale asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

kırıkkale karakeçili büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. kırıkkaleye gidecek ofis ve bürolarınız için yada kırıkkaleden Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amkarakeçilijlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

kırıkkale fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz kırıkkaleden herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister kırıkkaleye gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı kırıkkaleye sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor kırıkkaleye yada kırıkkaleden başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

kırıkkale parça yük taşımacılığı

kırıkkale parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır kırıkkale parça yük taşıma hizmeti vermektedir kırıkkaleye gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın